statystyki

Kancelaria Eversheds otworzyła biuro w Afryce

18.04.2008, 15:46; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
W połowie kwietnia 2008 roku do sieci Eversheds International dołączyła kancelaria prawna Routledge Modise z Johannesburga w Republice Południowej Afryki. Tym samym firma Eversheds ma już 37 biur w 23 krajach.

Silna gospodarka Południowej Afryki przyciąga wielu inwestorów zagranicznych i jest atrakcyjną lokalizacją dla Everhseds. Wejście Routledge Modise do sieci jest kolejnym krokiem po stworzeniu Eversheds' Africa Group. Zespół ten wspiera działalność biznesową klientów Eversheds w Afryce i tych firm z Afryki, które prowadzą działalność w Europie. Składa się on z prawników europejskich współpracujących ściśle z firmami zlokalizowanymi w 30 krajach afrykańskich. Istniejąca od 1892 roku Routledge Modise zatrudnia ponad 300 osób, w tym 120 prawników. Jako jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych południowoafrykańskich kancelarii szczyci się imponującym portfolio klientów, którym doradza we wszystkich zakresach prawa. Eversheds i Routledge Modise miały już wielokrotnie okazję pracować razem dla wspólnych klientów.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane