statystyki

Dr Marcin Radwan- Röhrenschef otworzył własną kancelarię

06.02.2010, 03:28; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Z dniem 1 stycznia 2010 roku dr Marcin Radwan-Röhrenschef rozpoczął działalność jako założyciel nowej kancelarii prawnej – RöHRENSCHEF, kończąc tym samym ponad 15- letnią współpracę z kancelarią Wardyński i Wspólnicy.

W kancelarii Wardyński i Wspólnicy dr Marcin Radwan-Röhrenschef przez ostatnie 5 lat pełnił rolę wspólnika zarządzającego Zespołem Rozwiązywania Sporów i Arbitrażu, który zarówno w Polsce, jak i zagranicą, jest uznawany za lidera. RöHRENSCHEF zatrudnia już zespół, który zapewnia obsługę klientów zgodnie ze standardami znanymi z dużych kancelarii prawnych obsługujących podmioty gospodarcze, zapewniając jednak bardziej bezpośredni kontakt z klientem. Bazę klientów dla kancelarii stanowią firmy polskie i zagraniczne. Kluczowe dziedziny specjalizacji kancelarii obejmują kompleksową pomoc dla przedsiębiorców w rozwiązywaniu sporów (w tym na etapie przedsądowym), które są strategicznie ważne dla klientów, a które mogą być trudne pod względem materiału dowodowego. Swoim zakresem pomoc ta obejmuje zagadnienia prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego.


Pozostało jeszcze 46% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane