statystyki

Chałas i Wspólnicy a ukraińska droga po kapitał

22.12.2009, 09:17; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
W dniu 10 grudnia 2009 roku w siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji przy Ambasadzie RP w Kijowie odbyła się  konferencja „GPW- ukraińska droga po kapitał”. Organizatorami wydarzenia byli Chałas i Wspólnicy Kancelaria Prawna wraz z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz  Millennium Dom Maklerski.

Konferencja odegrała kluczową rolę w konsekwentnym budowaniu pozytywnych relacji gospodarczych Polski i Ukrainy. Organizatorzy stworzyli szansę dla ukraińskiej gospodarki na pozyskanie nowych źródeł kapitału inwestycyjnego. Spotkanie było doskonałą okazją dla ukraińskiej kadry menedżerskiej do zdobycia dodatkowej wiedzy na temat wspólnotowych standardów organizacji rynku kapitałowego. Ukraińscy przedsiębiorcy mieli możliwość przekonania się o atrakcyjności GPW jako regionalnego centrum finansowego. Bez wątpienia przyczyni się to do rozwoju polskiego rynku kapitałowego, zwiększenia się ilości spółek na warszawskim parkiecie oraz do wzrostu kapitalizacji warszawskiej giełdy. W konsekwencji odbytego spotkania nastąpiło niekwestionowane zacieśnienie polsko – ukraińskich więzi w kontekście nie tylko gospodarczym, ale także współorganizacji mistrzostw EURO 2012 oraz proeuropejskich planów strategicznych Ukrainy.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane