Zwycięska Kancelaria Linklaters działa w Polsce od 2000 roku. Na zdjęciu od lewej na dole: Jolanta Tropaczyńska (partner), Artur Kulawski (partner, szef działu nieruchomości w Polsce), Anita Woźniak; wyżej od lewej: George Havaris, Hanna Walenta, Bartosz Miszkurka, Weronika Guerqin, Klaudia Królak, Ewelina Laskowska, Anna Kuszewska, Jakub Kutzmann; na górze od lewej: Paweł Lis, Patryk Figiel, Rafał Zboch, Janusz Dzianachowski

Kancelaria jest jedną z czołowych kancelarii prawnych na świecie. Posiada sieć oddziałów specjalizujących się w dziedzinie spraw korporacyjnych, finansów, nieruchomości, podatków oraz sporów sądowych. Kancelaria działa w Polsce od 2000 roku pod marką Linklaters, choć na rynku istnieje od 1985 roku. Przełom dla firmy nastąpił około 2004 roku, kiedy szefem działu nieruchomości został Artur Kulawski. Przyjęto wtedy i w latach następnych wielu doskonałych prawników. Obecnie dział nieruchomości liczy 13 osób. Jednak siłą sprawczą i numerem jeden w kancelarii jest mecenas Tadeusz Komosa, wspólnik zarządzający. Siedziba główna znajduje się w biurze londyńskim. Klientom oferuje międzynarodowe doradztwo prawne oraz innowacyjne rozwiązania odpowiadające ich celom handlowym. Głównym atutem kancelarii są doświadczeni i wyspecjalizowani prawnicy, którzy prowadzą duże i skomplikowane transakcje. Zatrudnia ona ponad 2200 prawników i specjalistów działających w interdyscyplinarnych zespołach w trzydziestu głównych centrach finansowych na całym świecie.

Dalsze miejsca w rankingu zajęły kancelarie:

31. Góralczyk Rychlicki Boroń, Kraków 32. Krawczyk i Wspólnicy, Warszawa 33. Kubas, Kos, Gertner – Adwokaci, Kraków 34. Pociej, Dubois i Wspólnicy, Warszawa 35. Hogan & Hartson Jamka Galos, Warszawa 36. Grudzień, Kalinka, Pardus i Partnerzy – Adwokaci, Warszawa 37. Kancelaria Nowosielski Gotkowicz Kosmus Kuczyński i partnerzy, Adwokaci i Radcy Prawni, Gdańsk 38. Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych, Gdańsk 39. Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy, Wrocław 40. Gessel. Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz i Wspólnicy, Warszawa 41. Magnuson Kancelaria Prawnicza, 42. Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Onoszkowicz-Jacyna, Bydgoszcz, Wśród firm wskazanych przez deweloperów znalazła się także kancelaria prawna Clifford Chance Janicka, Namiotkiewicz, Dębowski. Jednak nie zgodziła się na wzięcie udziału w rankingu stosując się do uchwały Krajowej Rady Radców Prawnych.