zaloguj się do e-DGP

PilneSenat przyjął reformę emerytur - nie było żadnych poprawek

statystyki

Transport lotniczy: za bezpieczeństwo zapłacą pasażerowie

skomentuj

Nowa opłata ma zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa w portach lotniczych. Przewoźnicy przekażą Straży Granicznej dane pasażerów wlatujących do Polski. Pasażerowie sfinansują koszty działania Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Publikacja: 25 marca 2010, 03:00

Treść zablokowana

Aby przeczytać całość artykułu, musisz się zalogować. Jeśli posiadasz już login i hasło, wprowadź je. Jeśli nie, zapraszamy do bezpłatnej aktywacji konta.

Rejestracja jest darmowa!

Dostęp do treści w serwisie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zalogować. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, zapraszamy do jego stworzenia. Zajmie to nie więcej niż kilka minut.

Logowanie

Rejestracja › ‹ Logowanie › ‹ Zmiana hasła › ‹ Resetowanie hasła › ‹ Usuwanie konta

Rejestracja

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest INFOR Biznes Sp. z o.o. z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa i INFOR PL SA z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez INFOR Biznes Sp. z o.o. i INFOR PL S.A., w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez spółki Grupy INFOR PL oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki z Grupy INFOR PL w tym przez INFOR Biznes Sp. z o.o. lub INFOR PL SA, samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z Grupy INFOR PL, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. INFOR Biznes Sp. z o.o. jak i INFOR PL SA zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych.









Komentarze: 5

  • 1: rh- z IP: 85.89.189.* (2010-03-25 06:22)

    A niby kto mialby placic? Cyklisci?

  • 2: sdf z IP: 87.205.68.* (2010-03-25 08:20)

    haaaaahahaha!
    gratuluje pomysłu. jeżeli rząd z pasażerów samolotów zrobi taką samą dojną krowę, jak z kierowców, to żegnajcie perspektywy rozwoju polski. projekt pisany chyba na zlecenie niemców - w berlinie buduje się nowe gigantyczne lotnisko. przy wciąż wzrastających opłatach lotniskowych, niedługo tylko pll lot będzie latał z polskich lotnisk. cała zachodnia połowa polski poleci więc z berlina.

  • 3: mdr z IP: 212.69.77.* (2010-03-25 11:43)

    kto by pomyślał, że ULC wymaga jeszcze finansowania

  • 4: MS z IP: 89.228.151.* (2010-03-25 17:32)

    sdf... Masz rację... Mieszkam w Gorzowie. Nigdy nie latam z polskich lotnisk (Szczecin czy Poznań). Wybieram SXF albo TXL. Tańszy i szybszy jest dojazd do Berlina czy koleją, czy samochodem. Nie mogę się doczekać, kiedy otworzą BBI

  • 5: L. z IP: 195.205.171.* (2010-03-25 23:01)

    Bzdura w tym jest taka, że mnie jako konsumenta nie interesują składowe ceny biletów tylko cena końcowa. Takie dopłata powinny być zakazane, niech linia płaci, ale cena sprzedaży jest ceną sumaryczną a nie dopłaty za to, za tamto.

Twój komentarz
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Zapisz się na bezpłatny newsletter Gazety Prawnej

Sonda:

Czy uważasz, że pożyczka od dewelopera to dobre rozwiązanie?

Wyszukaj w Encyklopedii

Galerie zdjęć

Twarze Biznesu

Zapisz się na bezpłatny newsletter