Jeśli wojewoda uzna, że charakter i miejsce zabawy noworocznej wskazują na potrzebę rejestracji jej przebiegu za pomocą kamer, władze samorządowe będą musiały wdrożyć specjalną procedurę zapisu i przechowywania nagrań.
Publikacja: 12 grudnia 2009, 03:00
Aby przeczytać całość artykułu, musisz się zalogować. Jeśli posiadasz już login i hasło, wprowadź je. Jeśli nie, zapraszamy do bezpłatnej aktywacji konta.
Dostęp do treści w serwisie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zalogować. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, zapraszamy do jego stworzenia. Zajmie to nie więcej niż kilka minut.
1: Wasz Ojciec L. z IP: 83.26.224.* (2009-12-12 07:40)
Kamery niezbędne - w Łodzi zamierzają sprofanować pomnik Generała T.Kościuszki przy pomocy Dody-Elektrody. Starszy Pan może tego nie wytrzymać; ale tabloidy się cieszą - to się dobrze sprzeda! Ale "nie szkodzi, jesteśmy w Łodzi".
PS.Trzech Króli przybędzie na zaproszenie Pana Prezydenta na Sylwestra! Oj, będzie się działo!

Jutro w Sejmie pierwsze czytanie projektu zmiany kodeksu karnego, zgodnie z którym jazda na rowerze po alkoholu byłaby wykroczeniem.