Kancelaria Domański, Zakrzewski, Palinka od trzech lat zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepszych kancelarii prawnych. Jej specjalnością jest prawo spółek. Liczy około 100 osób z wykształceniem prawniczym, przychód roczny wynosi 50 milionów zł. Na sukces kancelarii wspólnie pracują Józef Palinka, prof. Grzegorz Domański i Krzysztof Zakrzewski

Kluczowym momentem w historii kancelarii było przystąpienie do niej dziewięć lat temu profesora Grzegorza Domańskiego, który wzbogacił praktykę związaną z publicznym obrotem papierami wartościowymi. Profesor jest autorem pierwszego komentarza i współautorem samej ustawy o spółkach z udziałem kapitału zagranicznego. Był prezesem rady Giełdy Papierów Wartościowych. Dziś uważany jest za jednego z ojców założycieli polskiego rynku kapitałowego.

Bardzo duże znaczenie miało też pojawienie się w kancelarii mecenasa Józefa Palinki, który wraz ze swoim zespołem zasilił kancelarię w 1999 roku. Wtedy kancelaria bardzo potrzebowała specjalistów, w szczególności z zakresu bankowości i finansów. Kancelaria powiększyła się o połowę. Liczba prawników wzrosła z 20 do 30 osób. To wydarzenie pomogło uporać się z ogromną ilością pracy. Następnie wspólnicy zaczęli rozglądać się za wsparciem z dziedziny prawa nieruchomości. Wtedy w kancelarii pojawił się mecenas Lech Żyżylewski ze swoim zespołem liczącym kolejnych kilka osób.

W 2002 roku do kancelarii DZP dołączyła większa część zespołu kancelarii DJW, co znacząco wpłynęło na liczebność prawników.

Kancelaria była zaangażowana, wraz z kilkoma innymi dużymi kancelariami, w spór o operatora telefonii komórkowej Erę GSM. Reprezentowała również mniejszościowych udziałowców w słynnym arbitrażu przeciwko Deutsche Telecom. Stale pracuje dla Wydawnictwa Bauer. Doradzała przy nabywaniu większości tytułów należących do tego wydawnictwa. Obsługiwała nabycie Twojego Stylu przez Bauera transakcję niebywałą, bo zrealizowaną zaledwie w 56 godzin. Pracowała również przy pierwszym w historii przejęciu spółki polskiej przez inwestora ukraińskiego zakupie upadającej FSO na Żeraniu przez ZAO ZAZ z Kijowa.