statystyki

Ustawa hazardowa w Senacie

26.04.2011, 11:45; Aktualizacja: 26.04.2011, 12:22

Zgodnie z przyjętą przez Sejm w dniu 15 kwietnia 2011 roku ustawą o zmianie ustawy o grach hazardowych, hazard w Internecie będzie zakazany, za wyjątkiem zakładów wzajemnych. Organizator takich zakładów będzie musiał złożyć zabezpieczenie finansowe i uzyskać specjalne zezwolenie Ministra Finansów.

Organizator zakładów wzajemnych w Internecie, aby rozpocząć taką działalność, będzie musiał uzyskać zezwolenie Ministra Finansów i złożyć zabezpieczenie finansowe w wysokości 480 tys. zł. Zakłady takie będą mogły być udostępniane wyłącznie pod domeną „.pl”. Przyjęte przez Sejm zmiany to wyraźny zakaz organizowania i uczestniczenia w grach urządzanych w sieci, z wyjątkiem zakładów wzajemnych, oraz możliwości jego egzekwowania, określenie warunków eksploatacji automatów i urządzeń do gier, warunków badań sprawdzających, oraz obowiązkowa rejestracja gości korzystających z usług ośrodków gier.


Pozostało 79% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane