statystyki

Seminarium kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

22.10.2009, 16:54; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka we współpracy z Polsko - Szwajcarską Izbą Gospodarczą oraz Polsko - Portugalską Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w seminarium "Praktyczne aspekty rozwiązań przewidzianych w tzw. Ustawie Antykryzysowej".

Celem seminarium jest zaprezentowanie, w sposób praktyczny, rozwiązań przewidzianych w Ustawie Antykryzysowej. Spotkanie poprowadzą prawnicy z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka - Bogusław Kapłon, Partner oraz Katarzyna Dobkowska, Senior Associate. W trakcie prezentacji eksperci z kancelarii przybliżą szczegółowe warunki i możliwość skorzystania z określonych form pomocy wraz z rozwiązaniami pozwalającymi na uelastycznienie czasu pracy. Będą Państwo również mieli okazję zapoznać się z formami pomocy finansowej dostępnej dla przedsiębiorców, którzy ze względu na obecną sytuację gospodarczą borykają się z przejściowymi trudnościami finansowymi.


Pozostało 35% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane