200 zaległych spraw czeka na rozstrzygnięcie

autor: Katarzyna Żaczkiewicz-Zborska30.06.2008, 03:00; Aktualizacja: 30.06.2008, 10:14

Trybunał w tym roku przyspieszył tempo rozpatrywania spraw, ale nadal ma zaległości. Nowego prezesa czekają wyroki w trudnych sprawach i wyzwania organizacyjne. Proponowane zasady wyboru sędziów powinny odpolitycznić skład Trybunału.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • Conan the Librarian(2008-06-30 07:07) Zgłoś naruszenie 00

    "Ponadto praca naukowa i 20 lat sędziowania" - chyba sądzenia ???

    Odpowiedz
  • szuwarek(2008-06-30 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    Dr. - z kropką - chyba nieprzypadkowo? Niejaki Bodnar uaktywnia się zawsze wtedy, gdy można sobie poswawolić słownie bez konieczności podejmowania działań w sprawach trudnych. Czytaj: niebezpiecznych dla kariery. Zresztą udany tandem z prof. Hołdą. Dwa medialne zjawiska udające wojowników o wolność i demokrację.

    Odpowiedz
  • Zuzia(2008-06-30 10:04) Zgłoś naruszenie 00

    szuwarek > z kropką, bo to skrót od "doktora". Dopełniacz, bystrzaku :)

    Odpowiedz
  • szuwarek(2008-06-30 10:44) Zgłoś naruszenie 00

    wagarowałaś Zuzia, co? no nic , zdarza się:P

    Odpowiedz
  • Zuzia(2008-06-30 11:44) Zgłoś naruszenie 00

    raczej ty wagarowałeś, nieuku. "Zdaniem dr. Adama Bodnara...", czyli zdaniem doktora Adama Bodnara. Jak się skraca "doktora" to kropka na końcu prawidłowa. Czasami zdarza się forma "dra", ale rzadziej.

    Odpowiedz
  • szuwarek(2008-06-30 12:34) Zgłoś naruszenie 00

    jednak sie wagarowało i to najwidocznej w chamskim towarzystwie uczona Zuziu, idź jenak do szkoły, tłumoku

    Odpowiedz
  • Zuzia(2008-06-30 12:38) Zgłoś naruszenie 00

    Tak myślałam, nieuk, do tego impertynencki wobec kobiet. Zastanów się matole 3 razy zanim zaczniesz się śmiać z "doktora z kropką". Na szczeście po tytule z licencjata kropki nie musisz stawiać.

    Odpowiedz
  • Polak(2008-06-30 14:56) Zgłoś naruszenie 00

    Należy zaskarżyć Trybunał o przewlekanie spraw.Niestety jest to choroba wszystkich Polskich sądów.

    Odpowiedz
  • lex(2008-06-30 20:15) Zgłoś naruszenie 00

    należy zaskarżyć do TK doktora bez kropki i już

    Odpowiedz
  • aldonka(2008-07-08 14:47) Zgłoś naruszenie 00

    Do Zuzi

    Wszystkie skróty, które w skrócie mają na końcu ostatnią literę pisze się bez kropki.
    Tobie się coś pomyliło, albo mucha nasrała kropkę w tym miejscu.

    Odpowiedz