Kalisz: co z rozdzieleniem funkcji ministra i prokuratora?

18.03.2009, 15:58; Aktualizacja: 18.03.2009, 16:10

Szef sejmowej komisji sprawiedliwości Ryszard Kalisz (Lewica) interweniował u ministra sprawiedliwości Andrzeja Czumy, kiedy zaprezentuje on stanowisko w sprawie oddzielenia ministerstwa od prokuratury. Czuma ma je przedstawić 1 kwietnia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (13)

  • mag(2009-03-18 16:17) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież wszystko jest gotowe,nie ma nad czym pracować,wszystko zrobiono za Cwiakalskiego.

    Odpowiedz
  • ale co ma Czuma do gadania?(2009-03-18 16:41) Zgłoś naruszenie 00

    To był sztandarowy pomysł PO w kampanii wyborczej i trzeba dotrzymać obietnic
    niech Tusk da jasno do zrozumienia Czumie że PO ma zapisane te zmiany w swoim programie wyborczym !!!

    Odpowiedz
  • Sonia(2009-03-18 16:43) Zgłoś naruszenie 00

    Kalisz ten czerwony wieprz jeszcze nie zdechl ? Dokad to jeszcze czerwone swinie beda ryc na Polskiej Ziemi ! Kontynuatorzy powojennych zbrodniarzy zasmierdzaja Polske.Oprawcy,kaci,zlodzieje,bandziory, zaprzancy choloty antypolskiej.Barwia sie na rozne kolory byle przetrwac z warchlakami po dawnych swiniach.Obrzydliwe,ze na Polskiej Ziemi tyle lat to pieronstwo antypolskie smierdzi.Wieprze pobrudzone sowieckim parchem

    Odpowiedz
  • Max(2009-03-18 17:13) Zgłoś naruszenie 00

    post nr 3 do kasacji...

    Odpowiedz
  • obywatel(2009-03-18 19:09) Zgłoś naruszenie 00

    ...facet wybierz się na odchudzanie..bo już nie mogę na Ciebie patrzeć ani słuchać...a tym bardziej czytać...

    Odpowiedz
  • jodyna 2000(2009-03-18 20:11) Zgłoś naruszenie 00

    Alee Rysiek jest szczuplak

    Odpowiedz
  • wiktor(2009-03-18 21:24) Zgłoś naruszenie 00

    Kalis za jak tam komisja do spraw Blidy? NIc? zero efektów? to jak nią kierujesz?

    Odpowiedz
  • xxx(2009-03-18 21:25) Zgłoś naruszenie 00

    Kalisz darł pysk o "morderstwie " Blidy a teaz coś cicho siedzi grubas

    Odpowiedz
  • Narodowiec..Pisze(2009-03-19 02:56) Zgłoś naruszenie 00

    Czyżby hipopotan Kalisz, czaił się na stanowisko prok. generalnego??? Albo kogoś z mafi prawniczej. Tak czy siak > Swój <!!!

    Odpowiedz
  • PL(2009-03-19 07:13) Zgłoś naruszenie 00

    KALISZ, MILLER itd WCIĄŻ SĄ I BĘDĄ!! BO ŚWINIE NIE ŁATWO JEST ODPĘDZIĆ OD CHLEWU!!! TAKICH WŁASNIE TUSK CHRONI!! PO TO ON WŁASNIE JEST PREMIEREM!!! mi, BO PISOWCY CHCIELI SIE ZA NICH WZIĄSC , WIĘC P, TUSK BYŁ POD RĘKĄ, ALE JESZCZE ZNAJDĄ SIĘ INNI I ONI ICH ROZLICZĄ! TYLKO ŻE CZAS DZIAŁA NA ICH KORZYSC. PUTIN BY IM POKAZAŁ GDZIE ICH MIEJSCE!!

    Odpowiedz
  • Prawnik(2009-03-19 09:59) Zgłoś naruszenie 00

    Prokuratura Krajowa jest w małych miasteczkach jnp Sopot ale nie ma tam Sądu Najwyższego .Czy chodzi tylko ot to ,żęby prokuratorzy w małych miastach zarabiali kilka razy więcej od sędziego?

    Odpowiedz
  • emma(2009-03-19 19:41) Zgłoś naruszenie 00

    do Prawnik-ależ oczywiście, Pz-ty, najpierw apelacyjne, a potem przekształcone w krajowe, powstały tylko po to, aby wybrani prokuratorzy, za tę samą robotę prowadzenia śledztw (mniej, ale poważniejszych) dostawali większe,a potem jeszcze większe pieniądze. Zresztą te "wypasione" akty oskarżenia z PZ-ów trafiają do SR, gdzie orzeka asesor za 4 tyś, a oskarża młody prokurator pistolet, płatny czterokrotnie wyżej - po 1 kwietnia 2009 - już tylko trzykrotnie wyżej.

    Odpowiedz
  • DO słodkiej lali spod 10(2009-03-20 00:24) Zgłoś naruszenie 00

    Kochanie zdejmij z glowki mocherek bo cisię resztki po muzgu przegrzały.
    A później pokuta i do spowiedzi . Daj ci BOZE zdrówko , rozumek juz nie wróci.

    Odpowiedz