Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na prowadzenie tych pojazdów potrzebujemy uprawnień

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Prawo jazdy to najpowszechniejszy dokument potwierdzający uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych w Polsce. W niektórych przypadkach potwierdza także możliwość prowadzenia np. roweru czy pojazdu zaprzęgowego. Aby otrzymać prawojazdy należy przekroczyć wymagany dla danej kategorii wiek, uzyskać orzeczenie lekarskie, odbyć szkolenie i zdać egzamin w WORD.
Prawo jazdy to najpowszechniejszy dokument potwierdzający uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych w Polsce. W niektórych przypadkach potwierdza także możliwość prowadzenia np. roweru czy pojazdu zaprzęgowego. Aby otrzymać prawojazdy należy przekroczyć wymagany dla danej kategorii wiek, uzyskać orzeczenie lekarskie, odbyć szkolenie i zdać egzamin w WORD. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Marcin
  2015-04-15 07:41:59
  Uprawnienia na fiuta też powinni wprowadzić ,ale powinni to zrobić zaraz po wojnie ,przed narodzinami naszych rządzących, to teraz nie rządzili by nami sami kretyni !!!
  0
 • jan
  2015-04-15 10:00:31
  najgorsze że Ci kretyni maja poparcie w jeszcze większych kretynach
  0
 • Paździoch
  2015-04-15 10:14:18
  Żal czytać wypociny z błędami ortograficznymi oraz merytorycznymi. Chała aż żal. masa samolotu większa od 57 kg...
  0
 • asert
  2015-04-15 16:59:04
  Co za b... podpisał zdjęcie nr 3, że kat. T otrzymuje się WRAZ z kat. B.
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej