statystyki

Sędziowie przepytywani z planów prokreacyjnych

autor: Małgorzata Kryszkiewicz16.10.2014, 07:35; Aktualizacja: 16.10.2014, 08:39

Ministerstwo Sprawiedliwości poprosiło prezesów sądów o prognozy dotyczące liczby wypłacanych zasiłków macierzyńskich i rodzicielskich. Ci zapytali więc podwładnych, czy mają zamiar powiększać rodzinę.

Czy zamierza pan/pani w ciągu najbliższych sześciu lat skorzystać z urlopu macierzyńskiego lub rodzicielskiego? Na takie pytanie wczoraj, do godz. 15, musieli odpowiedzieć sędziowie. Zażądali tego od nich przełożeni – prezesi placówek. Odpowiedzi okazały się równie oryginalne co pytanie: „Planuję, ale jeszcze nie wiem, co na to mąż”


Pozostało 87% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Malcolm(2014-10-16 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    W toku myślenia pana wiceministra Hajduka tkwi pewiem błąd. skoro uważa, że prezesi apelacyjni winni uzyskać wskazane dane od dyrektorów sądów, to ministerstwo samo nie powinno zwracać się o wskazane dane do tych presesów lecz właśnie bezpośrednio do podległych im dyrektorów finansowych.. takie typowe przerzucanie piłeczki..

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane