statystyki

Sędziowie przepytywani z planów prokreacyjnych

autor: Małgorzata Kryszkiewicz16.10.2014, 07:35; Aktualizacja: 16.10.2014, 08:39

Ministerstwo Sprawiedliwości poprosiło prezesów sądów o prognozy dotyczące liczby wypłacanych zasiłków macierzyńskich i rodzicielskich. Ci zapytali więc podwładnych, czy mają zamiar powiększać rodzinę.

Czy zamierza pan/pani w ciągu najbliższych sześciu lat skorzystać z urlopu macierzyńskiego lub rodzicielskiego? Na takie pytanie wczoraj, do godz. 15, musieli odpowiedzieć sędziowie. Zażądali tego od nich przełożeni – prezesi placówek. Odpowiedzi okazały się równie oryginalne co pytanie: „Planuję, ale jeszcze nie wiem, co na to mąż”


Pozostało jeszcze 87% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Malcolm(2014-10-16 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    W toku myślenia pana wiceministra Hajduka tkwi pewiem błąd. skoro uważa, że prezesi apelacyjni winni uzyskać wskazane dane od dyrektorów sądów, to ministerstwo samo nie powinno zwracać się o wskazane dane do tych presesów lecz właśnie bezpośrednio do podległych im dyrektorów finansowych.. takie typowe przerzucanie piłeczki..

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane