« Powrót do artykułu

Nie będzie już rozbieżności w kosztach dowozu dzieci do szkół

W prawie oświatowym nie ma szczegółowych zasad takiej refundacji kosztów. Efekt? Każda gmina ma własny mechanizm, który najczęściej jest krytykowany przez rodziców. Senat postanowił to ukrócić i zaproponował wprowadzenie specjalnego algorytmu.

  • W prawie oświatowym nie ma szczegółowych zasad takiej refundacji kosztów. Efekt? Każda gmina ma własny mechanizm, który najczęściej jest krytykowany przez rodziców. Senat postanowił to ukrócić i zaproponował wprowadzenie specjalnego algorytmu.
statystyki

Komentarze (1)

  • taka pedagogika ?(2019-09-11 18:30) Zgłoś naruszenie 00

    wg. mojego rozumienia,przepisy mówią jednoznacznie, jeżeli droga do szkoły nie przekracza 3 km (dzieci klas I - IV) i jeżeli nie przekracza 4 km (dzieci klas V - VIII) to NASI KOCHANI uczniowie mogą chodzić "z buta" , czy to deszcz, zawieja i zamiecia , mróz, dzikie psy po drodze, czy tornister ciężki i czy z tego powodu kręgosłup będzie chory przez całe póżniejsze życie. A może by tak ZMNIEJSZYĆ TE NORMY DO 2 km DLA WSZYSTKICH - przecież mamy już prawie dobrobyt. - dlaczego muszą patrzeć jak ich rówieśnicy, mający bogatszych rodziców są dowożeni prywatnymi autami .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!