Piotrowicz o wypowiedzi prof. Zimmermanna: Wygrała polityka, a nie rozwaga

04.12.2015, 08:33; Aktualizacja: 04.12.2015, 08:49
Stanisław Piotrowicz

Zdaniem posła nieuzasadniona jest między innymi krytyka tego, że prezydent ułaskawił skazanego nieprawomocnym wyrokiemźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Sławomir Kamiński Agencja Gazeta

Poseł PiS i szef sejmowej komisji sprawiedliwości komentował w radiowej Jedynce słowa profesora Jana Zimmermanna, promotora pracy doktorskiej prezydenta Andrzeja Dudy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR

Polecane

Reklama

Komentarze (21)

  • ala(2015-12-04 11:18) Zgłoś naruszenie 3727

    UJ WYKSZTAŁCIŁ IDIOTĘ -TERAZ MAMY KONDOMINIUM DUDA-KACZYŃSKI -SZYDŁO I SEJM I SENAT -KONSTYTUCJA SIĘ NIE LICZY .Profesorowie możecie być dumni z takiego wykształciucha i to z doktoratem .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bolo(2015-12-04 11:33) Zgłoś naruszenie 3441

    Zimmermann to jakis sprzedajny aparatczyk. To on atakowal Dude ze ma etat na UJ(nie braz zadnej pensji) tylko po to zeby ugrac cos dla Bula Bredzislawa. Czego sie spodziewac po tym smiesznym profesorku. Juz Antek z Zbyszkiem go tam przeswietla. Swoja droga co to za niemieckie nazwisko. Gdzie byl ten profesorek broniacy demokracji jak POmioty lamaly prawo? Siedzial cichutko pensyjka wplywala. Oj trzeba oczyscic media ktore zaciekle bronia mafii. Zgadzacie sie?

    Odpowiedz
  • abc(2015-12-04 12:50) Zgłoś naruszenie 3314

    Wygrał prokurator z PRL - Piotrowicz

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • def(2015-12-04 13:43) Zgłoś naruszenie 278

    Piotrowicz, jako prawnik chyba wie, albo winien wiedzieć, że: - termin do sporządzenia uzasadnienia jest terminem instrukcyjnym i jego niedotrzymanie przez sędziego nie wywołuje żadnych skutków procesowych i może być sporządzone w terminie późniejszym - Prezes sądu przedłuża termin sporządzenia uzasadnienia z uwagi na zawiłość, tzn w sprawach obszernych, w ktorych zachodzi konieczność obszernego przedstawienia argumentacji; chyba że w przypadku tego Pana, jest tak jak i w przypadku naszego Prezydenta - prawo nie idzie w parze z polityką, interpretują prawo pod siebie. Jak w naszym kraju ma być dobrze, skoro z góry idzie taki przykład, całkowity brak poszanowania prawa. dekomunizację to należy przeprowadzić, ale chyba w partii obecnie rządzącej

    Odpowiedz
  • JJB(2015-12-04 18:02) Zgłoś naruszenie 197

    Piotrowicz sie myli. Nie ma tutaj wnioskiwania z wiekszego na mniejsze. Po uprawomocnieniu sie wyroku moze Prezydent uwolnic od kary. Duda w swoim akcie uwolnil od postepowania karnego a wiec nie tylko od kary ale tez stwierdzenia winy. Zrobil wiecej niz przy ulaskawieniu. Piotrowicz to marny karnista.

    Odpowiedz
  • Valdemort(2015-12-04 21:09) Zgłoś naruszenie 173

    Piotrowicz to człowiek związany w przeszłości z komuchami i ubekami, trzeba go w myśl nowej doktryny PIS zlustrować i zdekomunizować. Jak tacy ludzie mają czelność piastować stanowiska publiczne, kogo w końcu reprezentują? PIS stał się szambem

    Odpowiedz
  • mam tylko zawodówkę(2015-12-04 13:07) Zgłoś naruszenie 1624

    należy przeprowadzić dekomunizację i lustrację w uczelniach. Środowisko naukowe w większości komunistyczny. beton. Współczuję Panu Prezydentowi, że ma takiego promotora. Nie rozumiem takiej postawy każdy inny cieszyłby się, że wychował sobie doktoranta prezydenta, byłby dumny z tego.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • def(2015-12-04 13:45) Zgłoś naruszenie 132

    - Prezes sądu przedłuża termin sporządzenia uzasadnienia z uwagi na zawiłość, tzn w sprawach obszernych, w ktorych zachodzi konieczność obszernego przedstawienia argumentacji; chyba że w przypadku tego Pana, jest tak jak i w przypadku naszego Prezydenta - prawo nie idzie w parze z polityką, interpretują prawo pod siebie. Jak w naszym kraju ma być dobrze, skoro z góry idzie taki przykład, całkowity brak poszanowania prawa. dekomunizację to należy przeprowadzić, ale chyba w partii obecnie rządzącej

    Odpowiedz
  • mm(2015-12-04 21:17) Zgłoś naruszenie 136

    szeregowy PRLowiski prokurator mógłby buty czyścić profesorowi Zimmermannowi. on na szczęście ma już taką pozycję, że może sobie pozwolić na krytykę Najjaśniejszych....

    Odpowiedz
  • Vesemir(2015-12-05 07:57) Zgłoś naruszenie 112

    Piotrowicz....heheh... autorytet prawniczy PiSu...nieźle. To się chyba w marksizimie nazywało dialektyka. Al w sumie co się dziwić, skoro Prezes lubi sobie poczytać "Krótki kurs WKP", gdzie zacny autor dał wskazówki jak sterować partią. Doprawdy, trzeba mieć nieźle namieszane w głowie, aby twierdzić, że PiS realizuje jakiś program naprawy Ojczyzny i ją oczyszcza przy pomocy ludzi pokroju Piotrowicza, Jasińskiego, Czabańskiego itp. A już najbardziej bawi mnie zarzut tzw. "resortowych dzieci" w ustach ludzi, którzy bezkrytycznie słuchają słów osobnika, będącego najjaskrawszym przykładem właśnie takiego dziecka.

    Odpowiedz
  • Mirek(2015-12-05 07:26) Zgłoś naruszenie 84

    Dlaczego Piotrowicz słuchał ze zdumieniem.CZYŻBY NIE POTRAFIŁ ZE ZROZUMIENIEM. A to co opowiadał podczas wystąpień w sejmie ,styl,forma,sposób argumentacji niestety przypomina epokę minioną.Z podobną "żarliwością" przemawiał prokurator Wyszyński lub prokuratorzy po kursach Duracza.

    Odpowiedz
  • czarny(2015-12-07 07:59) Zgłoś naruszenie 30

    Ten były komunistyczny kacyk Piotrowicz powinien zamilknąć i kajać się przed polskim społeczeństwem, że był częścią tego aparatu władzy gnębiącego niepokornych przed 1989 r. W ogóle kto dopuszcza takich ludzi do władzy. To jest ta rzekoma walka PISu z komuną?

    Odpowiedz
  • cd(2015-12-05 22:23) Zgłoś naruszenie 21

    PANIE POŚLE PIOTROWICZ - GRATULUJĘ WYSTĄPIENIA I DOSKONAŁEGO OPANOWANIA ZARÓWNO PRAWA JAK I ZACHOWANIA

    Odpowiedz
  • cd(2015-12-05 21:33) Zgłoś naruszenie 13

    Ten pan Zimermann to od Cyrankiewicza, czy od Informacji wojskowej - obydwaj byli draniami. a tego. który lży Prezydenta usunąć z Katedry

    Odpowiedz
  • bezrobotny(2015-12-06 05:54) Zgłoś naruszenie 14

    Trybunał Konstytucyjny złamał prawo i konstytucję razem z PO powołując za dużo 2 swoich sędziów!!A w ogóle to TK wygląda jak klub Czekistów skorumpowanych ludzi przeżartych układami ze złodziejska upapraną partią,która zadłużyła i okradła polskich obywateli!!!Działalnośc obecnego TK naraża naniebezpieczeństwo bezpieczeństwo Polski i narodu polskiego!!!TK to jawny wróg narodu polskiego!!!Dobro narodu polskiego i jego bezpieczeństwo jest ponad TK i jego zabójczym prawem!!!

    Odpowiedz
  • jan(2015-12-06 11:24) Zgłoś naruszenie 04

    Zimmerman to FRUSTRAT i ZAZDROŚNIK, już się ujawnił ze swoimi poglądami(popierał Komorowskiego) w trakcie kampanii. WSTYD PANIE ZIMMERMANN,

    Odpowiedz