statystyki

Radcowska kampania widmo

16.07.2015, 13:47; Aktualizacja: 16.07.2015, 13:56
Ewa Szadkowska, redaktor prowadząca tygodnik „Prawnik” i serwis Prawnik.pl

Ewa Szadkowska, redaktor prowadząca tygodnik „Prawnik” i serwis Prawnik.plźródło: DGP

Patrzę właśnie na plakat z kampanii wizerunkowej KRRP i zaczynam rozumieć, dlaczego rozmieszczeniem billboardów z mottem „Pomoc Obrona Zaufanie” nikt się głośno nie chwali - pisze redaktor Ewa Szadkowska.

Słyszała pani, krajówka robi kampanię wizerunkową. Nawet ponoć w telewizji coś leci – zagadnął mnie pod koniec czerwca przy kawie znajomy radca prawny. Ciężko mi było to przyznać, ale nie słyszałam. Głupia sprawa, bo ważne wydarzenia z życia poszczególnych samorządów prawniczych (a za takie uważam wszelkie kampanie) śledzę z zawodowego obowiązku, a projekty PR-owe całych korporacji czy poszczególnych izb dodatkowo po prostu mnie ciekawią. Nie jest tajemnicą, że normy etyczne, które obowiązują profesjonalnych prawników, a także konserwatywne podejście części środowiska do wszelkich prób jakiejkolwiek promocji (określenia „reklama” nieprzypadkowo wszyscy wystrzegają się jak ognia), a czasem zwykłe ograniczenia budżetowe sprawiają, że efekty tego typu inicjatyw bywają interesujące. W dobrym i złym tego słowa znaczeniu.


Pozostało 54% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • AttatLaw(2015-07-21 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    Może śmieszyć używanie kolokwializmu "profesjonalny prawnik" w dobie ponad 200 tysięcy firm prawniczych spoza korporacji oraz wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 2003 roku, który złamał monopol prawników korporacyjnych ( adwokatów i radców prawnych ). Po wielu latach widać, że korporacjonizm zabija rynek i godzii także w samych ich członków. Dobrej zabawy drodzy Państwo we wbijaniu gwoździ we własny rozwój, a służenie wielkiemu bratu, który nie ma na celu Waszego dobra.

    Odpowiedz
  • br(2015-07-21 14:35) Zgłoś naruszenie 00

    dura lex sed lex

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane