"Maja Mandela jest partnerem w grupie rynków finansowych, zajmującym się głównie tematyką ubezpieczeniową. Posiada doświadczenie w zakresie audytów firm z branży finansowej, transakcji na rynku ubezpieczeniowym i bankowym, doradztwie z zakresu rachunkowości, a także w doradztwie biznesowym w procesach transformacji IT.

Łukasz Jeśkiewicz jest partnerem w dziale doradztwa podatkowego, zajmującym się tematyką fuzji i przejęć. Posiada doświadczenie w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego, międzynarodowych standardów rachunkowości i rachunkowości zarządczej, a także w zakresie fuzji i przejęć.

Jakub Kraszkiewicz jest partnerem w zespole zarządzania ryzykiem nadużyć, odpowiedzialnym za nadzór audytów dochodzeniowych i śledczych oraz projekty wdrażania narzędzi minimalizujących ryzyko nadużyć.

Zbigniew Liptak jest partnerem w dziale doradztwa podatkowego, specjalizującym się w doradztwie regulacyjnym oraz w opodatkowaniu obrotu towarowego (VAT, akcyza, opłaty środowiskowe i celne)."- czytamy w komunikacie EY.

PS