Windykator: Jestem obrońcą słabszych. Chcę iść dłużnikom na rękę

autor: Mira Suchodolska05.09.2014, 08:12; Aktualizacja: 05.09.2014, 08:22
Markus Marcinkiewicz

Markus Marcinkiewiczźródło: DGP

Z komornikiem nie da się dogadać. Ze mną i z moimi kolegami można. Bo my chcemy iść dłużnikom na rękę – mówi w wywiadzie dla Dziennika Gazety Prawnej windykator Markus Marcinkiewicz, windykator od 2003 r., który po pracy dla banków i firm windykacyjnych otworzył w 2010 r. własną spółkę windykacyjną ARMADA Polska, autor książki „Zawodowy windykator”.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (13)

  • REMIK(2014-09-06 10:55) Zgłoś naruszenie 20

    Windykatorzy to ch...

    Odpowiedz
  • Adam(2014-10-26 09:49) Zgłoś naruszenie 20

    Www.kancelaria-antywindykacyjna.pl artykuł ściemniały z dłużnikiem sie dogadać cieżko bo wiedza ze mamy nóż nabgardlevwiec jesteśmy w sytuacji bez wyjścia . Korzystam z pełnomocników z antywindykacyji i mam spokój polecam każdemu co znajduje sie w takiej sytuacji

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wynalazca(2014-09-05 10:18) Zgłoś naruszenie 10

    Hehehe,poziom gazety i portalu już spada,jak tak dalej będziecie wywiady robić z gangsterami z firm windykacyjnych to daleko nie zajedziecie

    Odpowiedz
  • Moze mi zrobic laske(2014-09-05 11:42) Zgłoś naruszenie 10

    Widac ze bandyta

    Odpowiedz
  • komornikstop.pl(2014-09-05 18:43) Zgłoś naruszenie 10

    Nasza rada jest następująca. Każdego windykatora witamy i żegnamy następującymi słowami " Jeżeli mają Państwo coś do mnie to proszę to przesłać na piśmie i zamykamy drzwi. Zero wdawania się w rozmowę" Wyjaśniam. Windykator to nie osoba decyzyjna jeżeli chodzi o ugodę więc nie trać czasu. Jeżeli uważasz że biadolenie mu o swoim losie coś zmieni w jego podejściu to juz masz przerypane. I najważniejsze. Dając mu jakąkolwiek kasę pokazujesz mu że jego wizyta jest skuteczna więc będzie przychodził częściej i po więcej. W porach dla ciebie upierdliwych. Nie łudź się że z takimi przydupasami cokolwiek załatwisz. www.komornikstop.pl

    Odpowiedz
  • rafalimis(2014-09-05 10:25) Zgłoś naruszenie 00

    Muszę przyznać, że w obecnej sytuacji komornik jest właściwie bezużyteczny. Teraz przydaje się już tylko do egzekucji z nieruchomości. Pewnie można by tego uniknąć, gdyby zmniejszono zakres ograniczeń egzekucji (np. poprzez objęcie egzekucją części minimalnego wynagrodzenia za pracę, którą oficjalnie uzyskują dłużnicy).

    Odpowiedz
  • Damian(2014-09-05 11:26) Zgłoś naruszenie 01

    Świetny wywiad!

    Odpowiedz
  • Palmanator(2014-09-05 12:27) Zgłoś naruszenie 00

    Długi trzeba oddawać i tyle

    Odpowiedz
  • adsenior(2014-09-05 18:40) Zgłoś naruszenie 00

    Och, jak ja lubię owce, przechwalał się wilk lisowi, a wiesz mówi lis, ja lubię kury!!!

    Odpowiedz
  • AngelKurta(2014-09-05 12:36) Zgłoś naruszenie 01

    Podoba mi się ten wywiad

    Odpowiedz
  • xera(2014-09-05 15:20) Zgłoś naruszenie 01

    bardzo dobry wywiad!

    Odpowiedz
  • anty komornikstop i antywindykacja(2014-09-05 23:59) Zgłoś naruszenie 01

    Chryste, jak może wierzyć w takie spółeczki jak komornikt stop czy centrum blokad windykacyjnych. Przecież te firmy służą tylko do wyciągania kasy od biednych dłużników, którzy wierzą, że takie antykomorniki i antywindykacje cokolwiek mogą. Nic nie mogą. Wystawiają cenę dłużnikowi do zapłaty i radzą mu farmazony, a gdy okazuje, że dłużnik przez te rady ma jeszcze większe kłopoty to wtedy te wszystkie najmądrzejsze na świecie spółeczki umywają ręcę bo doskonale wiedzą, że nie mają żadnych uprawnień, ani żadnej odpowiedzialności za to co za ich namową zrobi dłużnik.

    Odpowiedz