statystyki

Mec. Arkadiusz Pędzich partnerem zarządzającym praktyką Allen & Overy w Europie Środkowo-Wschodniej

22.05.2014, 13:34; Aktualizacja: 22.05.2014, 15:48
prawo, prawnik, aplikant, praca, pracownik

prawo, prawnik, aplikant, praca, pracownikźródło: ShutterStock

Z dniem 1 maja 2014 r. mec. Arkadiusz Pędzich, partner zarządzający kancelarią Allen & Overy w Warszawie, objął stanowisko partnera zarządzającego biurami Allen & Overy w Europie Środkowo-Wschodniej.

"Powołanie mec. Pędzicha na to stanowisko podkreśla wagę polskiej praktyki oraz jej potencjał w nadchodzących latach. Jest to również potwierdzenie skuteczności wdrażanej od wielu lat strategii Allen & Overy, oraz opartego na ścisłej współpracy zintegrowanego rozwoju biur w regionie. Powierzenie mec. Pędzichowi funkcji zarządzającej jest również uznaniem jego dotychczasowych sukcesów i osiągnięć na rynku polskim zarówno w budowaniu własnej praktyki, jak i zarządzaniu kancelarią, która w takich obszarach jak bankowość i finanse, prawo korporacyjne, rynków kapitałowych czy ochrony konkurencji zajmuje czołową pozycję na rynku."- czytamy w komunikacie kancelarii.


Pozostało jeszcze 55% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane