Podczas X Krajowego Zjazdu Radców Prawnych delegaci wybrali nowe władze samorządu.
Podczas Zjazdu wybranych zostało 38 członków Krajowej Rady Radców Prawnych, Główny Rzecznik Dyscyplinarny i jego zastępcy , skład Wyższego Sądu Dyscyplinarnego i Wyższej Komisji Rewizyjnej.
Członkowie wybrani podczas X Krajowego Zjazdu Radców Prawnych:
- Ewa Arcisz (Białystok)
- Sławomir Zbigniew Bartnik (Lublin)
- Barbara Bieluszewska (Opole)
- Marzena Brukwicka (Poznań)
- Romuald Chełmiński (Warszawa)
- Helena Dobrosz (Wrocław)
- Andrzej Domański (Łódź)
- Tomasz Głębocki (Opole)
- Grażyna Grzmil (Kielce)
- Mieczysław Humka (Łódź)
- Alicja Juszczyk (Kraków)
- Piotr Kamiński (Rzeszów)
- Aldona Kaniewska (Warszawa)
- Jolanta Karpińska (Warszawa)
- Iwona Kobus (Warszawa)
- Arkadiusz Koper (Warszawa)
- Michał Korwek (Olsztyn)
- Danuta Koszyk-Ciałowicz (Kraków)
- Alicja Kujawa (Szczecin)
- Henryk Kuligowski (Poznań)
- Agnieszka Laskowska-Hulisz (Toruń)
- Jan Łoziński (Wrocław)
- Sławomir Majka (Wałbrzych)
- Jerzy Mosek (Gdańsk)
- Tomasz Osiński (Warszawa)
- Ryszard Ostrowski (Katowice)
- Zbigniew Pawlak (Bydgoszcz)
- Anna Polańska (Kielce)
- Anna Sobczak (Kraków)
- Rafał Stankiewicz (Warszawa)
- Teresa Bernardyna Stecyk (Lublin)
- Elwira Szurmińska-Kamińska (Zielona Góra)
- Maria Ślązak (Gdańsk)
- Paweł Świrski (Warszawa)
- Zbigniew Tur (Poznań)
- Aleksandra Tyburska (Koszalin)
- Marek Wojewoda (Katowice)
- Anna Zaleska (Katowice)
Członkowie KRRP, wybrani podczas Zgromadzeń Okręgowych Izb Radców Prawnych:
- Bazyli Zacharczuk (Białystok)
- Jacek Marczak (Bydgoszcz)
- Juliusz Cybulski (Gdańsk)
- Piotr Bober (Katowice)
- Mirosława Głowacka (Kielce)
- Anna Ignaczak (Koszalin)
- Wiesław Hudyma (Kraków)
- Arkadiusz Bereza (Lublin)
- Ewa Stompor-Nowicka (Łódź)
- Iwona Bendorf-Bundorf (Olsztyn)
- Zygmunt Baranowski (Opole)
- Krystyna Babiak (Poznań)
- Lech Marek Skierczyński (Rzeszów)
- Przemysław Mijał (Szczecin)
- Ryszard Wilmanowicz (Toruń)
- Małgorzata Walaszczyk-Borek (Wałbrzych)
- Włodzimierz Chróścik (Warszawa)
- Barbara Kras (Wrocław)
- Andrzej Ksokowski (Zielona Góra)
Główny Rzecznik Dyscyplinarny:
- Tomasz Scheffler (Wrocław)
Zastępcy Głównego Rzecznika Dyscyplinarnego:
- Krzysztof Bodio (Kielce)
- Krzysztof Aleksander Bojarczuk (Poznań)
- Lech Ciarkowski (Olsztyn)
- Michał Jasiak (Gdańsk)
- Bronisław Kachnikiewicz (Łódź)
- Anna Kończyk (Warszawa)
- Konrad Mazur (Poznań)
- Krystyna Wal-Sobieszek (Katowice)
- Bożena Zajdel (Rzeszów)
Skład Wyższego Sądu Dyscyplinarnego:
- Antoni Barcikowski (Toruń)
- Bogusława Boyen (Kielce)
- Piotr Dragon (Katowice)
- Dariusz Drozdowski (Wałbrzych)
- Tomasz Działyński (Poznań)
- Teresa Famulska (Poznań)
- Tadeusz Filocha (Rzeszów)
- Elżbieta Gajda-Krynicka (Wrocław)
- Krzysztof Górecki (Olsztyn)
- Marek Hamerlik (Katowice)
- Anna Karaś (Kraków)
- Jacek Klimowicz (Białystok)
- Karol Korczyński (Koszalin)
- Anna Maria Kozłowska (Białystok)
- Janina Kruszewska (Zielona Góra)
- Elżbieta Kucharska (Opole)
- Mariusz Łątkowski (Bydgoszcz)
- Emilia Małkowska (Warszawa)
- Stefan Mazurkiewicz (Szczecin)
- Bogusław Pasieczny (Katowice)
- Danuta Rebeta (Kraków)
- Hubert Schwarz (Wrocław)
- Jarosław Sobutka (Poznań)
- Krystyna Stoga (Wrocław)
- Bożena Stradowska-Adamska (Poznań)
- Magdalena Szcześniak (Gdańsk)
- Dorota Szubielska (Warszawa)
- Magdalena Iwona Śniegula (Łódź)
- Sławomir Cezary Wasilewski (Lublin)
- Zbigniew J. Wojciechowski (Gdańsk)
Skład Wyższej Komisji Rewizyjnej:
- Hanna Marianna Chabros (Lublin)
- Halina Teresa Chrzanowska (Łódź)
- Grażyna Ciechanowska (Kielce)
- Iwona Drohomirecka - Kowalczyk (Wrocław)
- Krzysztof Kola (Poznań)
- Marta Jadwiga Małysa (Gdańsk)
- Elżbieta Mucha (Warszawa)
- Aleksandra Otrębska (Katowice)
- Maciej Penczerzyński (Bydgoszcz)
- Aleksandra Siewicka (Wałbrzych)
- Mirosław Tetkowski (Olsztyn)
- Wiesław Woźniak (Toruń)
- Joanna Żurek-Krupka (Kraków)
Źródło:e-kirp.pl
Zobacz także:
Dariusz Sałajewski nowym prezesem Krajowej Rady Radców Prawnych