Zespół ekspertów kancelarii Wardyński i Wspólnicy powiększył się o dwóch doradców, prof. dr hab. Ewę Nowińską i prof. dr hab. Urszulę Promińską. Współpracę z kancelarią rozpoczyna również radca prawny Grzegorz Warzocha.

Prof. dr hab.Ewa Nowińska specjalizuje się w zakresie prawa mediów, prawa konkurencji i reklamy. W kancelarii będzie współpracować z Zespołem Prawa Mediów. Prof. Nowińska kieruje Katedrą Prawa Mediów i Reklamy w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez wiele lat była dyrektorem Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz członkiem Rady Nadzorczej TVP. Obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej Radia Kraków, a także sędzią Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji oraz arbitrem przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Jest także autorką lub współautorką licznych artykułów, książek i komentarzy z zakresu prawa konkurencji i reklamy, prawa własności przemysłowej i prawa mediów.

Prof. dr hab. Urszula Promińska jest radcą prawnym, będzie wspierać Zespół Własności Intelektualnej i Nowych Technologii. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, a w szczególności prawa własności przemysłowej i prawa zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Jest profesorem Uniwersytetu Łódzkiego, kierownikiem Zakładu Prawa Własności Przemysłowej w Katedrze Prawa Handlowego i Gospodarczego UŁ, kierownikiem studiów doktoranckich i wykładowcą w Szkole Prawa Francuskiego na Wydziale Prawa i Administracji UŁ.

Jest autorką licznych publikacji i opracowań z tematyki własności przemysłowej, znaków towarowych, prawa handlowego i cywilnego.

W jej dorobku znajdują się także publikacje dotyczące specjalistycznych zagadnień, m.in. problemów prywatyzacji we Francji, artykuły w języku francuskim o prywatyzacji w Polsce oraz o wpływie prawa unijnego na prawo własności przemysłowej.

Grzegorz Warzocha jest radcą prawnym, członkiem Zespołu Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacji kancelarii. Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych dotyczących podmiotów z sektora telekomunikacyjnego, w tym w sprawach regulacyjnych w telekomunikacji.

Prowadzi doradztwo prawne na rzecz przedsiębiorstw telekomunikacyjnych oraz dostawców usług z branży telekomunikacyjnej w zakresie procesów budowy sieci telekomunikacyjnych i informatycznych oraz budowania ofert rynkowych, zarówno hurtowych jak i detalicznych, dla różnych segmentów klienckich. Uczestniczył także w pracach komisji sejmowych dotyczących budowy nowego ładu w dziedzinie telekomunikacji.

Reprezentuje przedsiębiorców telekomunikacyjnych w postępowaniach przetargowych, dotyczących uzyskania koncesji na świadczenie usług telekomunikacyjnych czy wydania zezwoleń telekomunikacyjnych. Bierze też udział w postępowaniach przed Naczelnym Sądem Administracyjnym związanych z prawem telekomunikacyjnym, sprawami budowlanymi, celnymi, podatkowymi oraz dotyczącymi zezwoleń, koncesji i przetargów.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (1991) Odbył aplikację sędziowską i złożył egzamin sędziowski (1994), a następnie odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

W latach 1995-1999 pełnił funkcję Koordynatora Zespołu Radców Prawnych w PTK Centertel (Orange). W latach 1999-2001 był wspólnikiem w firmie prawniczej WKKW. W latach 2002-2006 był Dyrektorem Departamentu Prawnego, a następnie Dyrektorem Pionu Prawnego Grupy Kapitałowej Telekomunikacji Polskiej S.A. Sprawował również funkcje członka rad nadzorczych wielu spółek wchodzących skład Grupy TP.