Seremet o tym, jak prokuratura spowalniała śledztwo w sprawie Amber Gold. Będą odwołania i dyscyplinarki

27.08.2012, 14:11; Aktualizacja: 27.08.2012, 18:45

Wniosek o dymisję szefa Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz oraz wnioski o dyscyplinarki dla opieszale prowadzących i nadzorujących postępowanie dotyczące Amber Gold - o takich decyzjach poinformował w poniedziałek prokurator generalny Andrzej Seremet.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • Omega(2012-08-27 15:20) Zgłoś naruszenie 00

    Ma rację

    Odpowiedz
  • drwal(2012-08-27 17:58) Zgłoś naruszenie 00

    W Tuskolandi najlepszych i najaktywniejszych prokuratorów odesłali na przedwczesna emeryturę, aby nie przeszkadzali oszustom kraść.

    Krótko mówiąc rząd do dymisji! Nowe wybory! Złodzieje do kryminału a urzędnicy do roboty! .

    Odpowiedz
  • Pamietamy ..(2012-08-27 20:52) Zgłoś naruszenie 00

    Sprawy ktore nie zostana ZAPOMNIANE ...

    Panie Prokuratorze Generalny. Na jakiej POdstawie prawnej zostały pochowane ofiary Katastrofy Smoleńskiej ?? jak to sie stało,ze zostały pochowane bez dokumentów sekcji zwłok ??? Dlaczego Polscy lekarze nie brali udziału w sekcji zwlok tych ofiar ??? Dlaczego prokuratura do tego dopusciła ??? Dlaczego Ewa Kopacz z trybuny sejmowej klamala ze brali udział w sekcji zwłok polscy lekarze ??? Dla czego ta pani nie ma zarzutów prokuratorskich za ten czyn ???

    Odpowiedz
  • fred(2012-08-27 23:59) Zgłoś naruszenie 00

    O Pan prokurator obudził się i przemówił, i jeszcze obiecał że coś w tej sprawie zrobi. Chwała mu i cześć.

    Odpowiedz
  • josiek(2012-08-28 00:03) Zgłoś naruszenie 00

    Przecierz każda prokuratura i sądy rejonowe są w łapach lokalnej mafii. Nad wszystkim trzymają łapę rejonowi i czesto sa to asesorzy bo reszta ( okręgówka, apelacyjna, krajowa) ma mieć święty spokój, tak to sobie ta hołota zorganizowała. Ustawa o prokuraturze jest ustawiona pod dyktando band cwaniaków. Prokuratury okręgowe, apelacyjne i krajowe sa bezrobotne i tylko pobierają bardzo wysoki szmal, za nic nie odpowiadają. Suma sumarum państwo Polskie jest bez prokuratury a ta nie ma żadnych obowiązków który obsadzony jest na najniższym szczeblu skorumpowanego cyngla aparatu bezprawia.

    Odpowiedz
  • T.(2012-08-28 00:11) Zgłoś naruszenie 00

    Josiek mam rozumiec, ze wg ciebie funkcje prokuratorow rejonowych pelnia asesorzy ? Nadto, ze istnieje nadal prokuratura krajowa ? Malo tego piszesz o wiecej jak jednej prokuraturze krajowej (liczba mnoga). Gratuluje wiedzy.

    Odpowiedz
  • gg(2012-08-28 07:29) Zgłoś naruszenie 00

    Pyszne!:-)) prokuratura na kolanach... prokuratura pełza na brzuchu, po 10kwietnia 2010, to ciąg kompromitacji, której rzecznikiem jest ... Ślepokura (nomen omen)

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2012-08-28 07:31) Zgłoś naruszenie 00

    Nic dodać. Marnuje się każdego, kto ma chęci zrobienia czegoś ambitnego. Ambitnie i niezależni odchodzą, teraz do sądów, kiedyś do adwokatury. Liczy się tylko statystyka. A Prokurator Generalny jak zwykle udaje zaskoczonego. W Prokuraturze panuje zasada B.M.W. Śmieszne są te teksty o wybitnych prokuratorach w okręgu. A kto tam pracuje? Średnio na 6 wydziałów 2 zajmują się sprawami. Połowa to ludzie delegowania z rejonów według kryteriów dyspozycyjności i podległości. Taki, co to się nie wychyli, a zrobi, co mu się każe, a potem utopi się jak będzie medialny szum.

    Odpowiedz
  • xxx(2012-08-28 07:32) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie... Poczytajcie trochę Michalkiewicza, a zrozumiecie wszystko... Takie rzeczy nie dzieją się przez zaniechanie. Gdy w grę wchodzi TAKA kasa nikt nie popełnia błędu - wszyscy robią co do nich należy...

    Odpowiedz
  • fijara(2012-08-28 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    U prywaciarza wylecieliby na zbity pysk, tutaj zachowają stanowiska prokuratorów albo przejdą w wieku 40.lat w stan spoczynku z emeryturą 5k.

    Odpowiedz
  • Druid(2012-08-28 19:32) Zgłoś naruszenie 00

    Ależ się onanizują tym AG. Po pierwsze - durnie poszli i wpłacili. Dobrowolnie, bez przymusu. Ja chciałbym się zapytać o wyniki dochodzenia w sprawie: Telegraf, Szydzyk i zbiórka publiczna na stocznię, o handel dobrem narodowym poprzez tzw Komisje Kościelne (czy jakoś tak), a przede wszystkim o Agencje, wszystkie agencje: i Własności Rolnej, i Autostrad, i Rynku Rolnego, i Elewarr, i Energetyki. Gdzie się podział majątek narodowy, kto otrzymał jaki majątek i jakie bonusy w związku z "pracą" w agencjach. Pitolenie o AG to mydlenie oczu.
    Bujac to nie nas towarzyszu Szemret.

    Odpowiedz
  • BOLO(2012-09-19 13:22) Zgłoś naruszenie 00

    SZ. PANIE.
    Jest PAN do D---Y jako P.G. a POLSKA ma najgorszych prokuratorów w EUROPIE i nie wstyd PANU.

    Odpowiedz