Wojciech Węgrzyn wiceministrem sprawiedliwości

02.04.2012, 17:36; Aktualizacja: 02.04.2012, 18:09

Wojciech Węgrzyn został wiceministrem sprawiedliwości - o takiej decyzji premiera Donalda Tuska poinformowała w poniedziałek rzeczniczka resortu Patrycja Loose.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • gowinku dałeś się wkręcić(2012-04-03 12:32) Zgłoś naruszenie 00

  no niedziwota mieszka na pod to dostał posade pod...

  Odpowiedz
 • marta(2012-04-03 11:15) Zgłoś naruszenie 00

  a kiedy nastepny v-ce???
  oszczednosci
  buhaha!!!

  Odpowiedz
 • Lucek do magdy 81(2012-04-02 21:06) Zgłoś naruszenie 00

  To dopiero Panowie Tusk z Gowinem robią oszczędności. 5 wiceministrów w jednym resorcie + minister filozof. Razem 6 osób w MS. A co do pytania magdy 81, nowy Departament Sądów Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwosci, to przechowalnia dla dawnych dyrektorów tj. dyrektorów poprzednich departamentów: Kadr (1 osoba), Biura Analiz i Etatyzacji (2 osoby), plus spadochron z Gliwic. To m.in. ci "starzy nowi" przygotowywali "nowe" usp. To oni w 2007 r. jeszcze za PiS, wpadli na pomysł likwidacji małych sądów był i jest do przeczytania artykuł w "Dzienniku". To jeden z tych "nowych-starych" dyrektorów, jeden z ojców nowego usp, bedąc w MS i obecnie nie orzekając w Sądzie Apelacyjnym, przeszedł przez KRS na stanowisko w tym sądzie. A zatem innym stawia sie wysokie wymogi, kontrola kilkudziesięciu wybranych losowo spraw, róznych rodzajowo itp. a samemu ??? Dwaj dyrektorzy z tego departamentu zajmującego sie sprawnościa postępowania, to z pochodzenia sędziowie warszawscy, znani są z notorycznego pisania nie w terminie uzasadnień (nawet powyżej 6 miesięcy). Innym sędziom robi się za to dyscyplinarki. Nie im. Oni bedą oceniać innych sędziów. To co się dzieje obecnie w MS to po prostu kpiny i żenada. Wszyscy o tym wiedzą, tylko minister sprawiedliwosci głowę chowa w piasek.

  Odpowiedz
 • magda 81(2012-04-02 20:05) Zgłoś naruszenie 00

  co sądzicie o nowym dyrektorze mega Departamentu i departamencie składającego się z killku deaprtamentów tj. Departament Sądów Powszechnych i inne czy nie jest to Waszym zdaniem za szeroki zakres czynności od prowadzenia spraw osobowych po fundację?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane