Sądowa golgota. Walka PiS z sędziami szkodzi nam - obywatelom

autor: Małgorzata Kryszkiewicz, Grzegorz Osiecki18.11.2018, 09:00
W obozie rządowym trwa namysł nad tym, jak ewentualnie mogłaby wyglądać ustawa wdrażająca środki zarządzone przez TSUE. Deadline jest w poniedziałek.

W obozie rządowym trwa namysł nad tym, jak ewentualnie mogłaby wyglądać ustawa wdrażająca środki zarządzone przez TSUE. Deadline jest w poniedziałek.źródło: ShutterStock

Walka rządzących z trzecią władzą trwa już niemal trzy lata. Niezależnie od tego, jaki będzie jej efekt, przegranym nie będzie żadna z toczących bój stron, ale zwykły Kowalski.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze FB:

Komentarze (19)

  • $$$(2018-11-18 13:10) Zgłoś naruszenie 5813

    Tylko wprowadzenie do K.K odpowiedzialności karnej sędziów za niesprawiedliwe wyroki może to zmienić.Jak najszybciej PIS po- winień taką odpowiedzialność wprowadzić.Jeżeli tego nie zrobi to w orzecznictwie sądowym nic się nie zmieni.

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • realista(2018-11-18 14:46) Zgłoś naruszenie 5117

    PIS to zbrodniarze prawno- konstytucyjni....................................

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-11-18 12:53) Zgłoś naruszenie 4713

    To co zrobił PiS z sądownictwem, eidać po treści orzeczeń. Takie najbardziej rozweselające to np w akcie urodzenia dziecka jako ojciec może zostać wpisana kobieta i to że kierujący pojazdem ma się stosować do znaków drogowych nawet wtedy gdy są zakryte i nie wie jakie to znaki. O całej reszcie bzdur nie wspominając....... 😁

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • StAAbrA(2018-11-18 10:40) Zgłoś naruszenie 4213

    Obywatelom szkodzi i PiS , i tzw. sędziowie . O reszcie swołoczy , zainstalowanej przy korycie , nie wspomnę .

    Odpowiedz
  • remick(2018-11-18 09:46) Zgłoś naruszenie 3142

    To nie jest walka PISu z sedziami, tylko walka z postkomunistyczna clique, ktora stracila swoje przywileje bozkow, i walka PISu (nie sama w Europie) z lewacko-liberalno-teczowym reżimem UEdSSR Brukseli.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bert(2018-11-18 12:55) Zgłoś naruszenie 1529

    gazeta POprawna wypisuje bzdury i kreuje rzeczywistość której nie ma.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • IUDEX(2018-11-18 10:58) Zgłoś naruszenie 1512

    Obawiam się że poczynione zmiany w sądownictwie będą również bardzo przydatne nowym /oby jak najszybciej / rządom i koalicjom, że po obaleniu autorytarnej władzy JK. nowi pozostawią wiele z tego co PIS i jego wasale NABAŁAGANILI>

    Odpowiedz