Trybunał Sprawiedliwości zdecyduje czy reforma sądownictwa w Polsce pozwala na uczciwy proces

04.05.2018, 13:46; Aktualizacja: 04.05.2018, 14:00
Trybunał Sprawiedliwości zdecyduje o stanie polskiego sądownictwa 1 czerwca

Trybunał Sprawiedliwości zdecyduje o stanie polskiego sądownictwa 1 czerwcaźródło: ShutterStock

Posiedzenie Trybunału Sprawiedliwości UE w sprawie zapytania, czy reforma systemu sądownictwa w Polsce nie stanowi zagrożenia dla uczciwego procesu Polaka podejrzanego o przemyt narkotyków, odbędzie się 1 czerwca - dowiedziała się PAP ze źródła w TSUE.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • emeryt(2018-05-04 19:51) Zgłoś naruszenie 2117

    Adam Bodnar na "Prezydenta Rzeczpospolitej " człowiek szanujący KONSTYTUCJĘ i Praworządność . Ma w sobie odwagę cywilną , wycofuje wniosek własny z upolitycznionego TK , i bardzo słusznie bo co to za gremium w postaci "spotkania kolesi " . Dublerzy mają orzekać o prawach obywatelskich - kpina......

    Odpowiedz
  • Marcos(2018-05-04 21:14) Zgłoś naruszenie 1418

    Konstytucja umożliwiała stanowienie prawa wygodnego dla zagranicznych korporacji i cwaniackich vatowskich macherów . Jaki straszny krzyk o handel w niedziele i o podatki jakie mają markety i inne firmy zapłacić w tym kraju . Juncker jako premier Luksemburga odpowiada za aferę LUX wiks i co ?Dziś ośmiela się pouczać ten wspólnik z okradania z podatków innych krajów .....No i jakoś tak się broni polskich sędziów . Co to kilogramy pendrajwów wynoszą albo na 5 dych się rzucają no ale trzeba ich uniewinniać....

    Odpowiedz
  • realista(2018-05-04 17:36) Zgłoś naruszenie 1317

    No i gitara! Wreszcie ktoś nazywa rzeczy po imieniu!!! Ale gdzie jest nasz "Polski Wymiar Sprawiedliwości"? Uderzyła im do głowy biała róża , boją się wychylić,tylko etacik i pieniążki? , a gdzie godność i honor -sędziowie. I WY chcecie pytania prawne słąć do upolitycznionego TK ,gdzie dublerzy mają orzekać . Larum grają a WY chowacie się za podwójną gardą - Nieładnie , dzieci i wnuki będą za WAS się wstydzić.....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ela(2018-05-04 19:02) Zgłoś naruszenie 911

    Mysle ze obawy naszych politykow sa sluszne.bo juz wiadomo jaki bedzie wyrok.gdyby bylo ewszystko ok to vo chwile nie latali by do brukseli.a zreszta skoro sa pewni ze nasze panstwo jest praworzadne to nie powinni miec obaw i zaglosowac nad uzaleznieniem funduszy unijnych od praworzadnosci.

    Odpowiedz
  • Kaka(2018-05-05 01:09) Zgłoś naruszenie 49

    Prawdopodobnie stwierdzi, że na razie jest OK, ale wątpliwości są. Opisze co mu się nie podoba i stwierdzi, że jak tak dalej pójdzie to sie Polska sama z Unii wykluczy. Można mieć tylko nadzieję, że uzasadnienie będzie na tyle dokładne, że po utracie władzy przez PiS będzie można, w miarę bez partyjnych gierek, wymiar sprawiedliwości, zgodnie ze wskazówkami TS, odbudować.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bee(2018-05-06 15:26) Zgłoś naruszenie 24

    Wywalą nas z Unii. PiS z watykanistami robi co może aby Dulszczyzna i hipokryzja czarnej mafii kwitła. Kobiety w RP niedługo staną się podręcznymi. A prezydentem zostanie bp Hoser. Ordo Iuris będzie jedyną dobrą prawniczą organizacją tak jak jedynie dobrymi uczelniami są uczelnie oszusta ojca Rydzyka. Hossana

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz