Rozmowa z IGOREM B. NESTORUKIEM, doktorem prawa MCJ Bonn z Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu - Za rozwojem handlu internetowego nie nadąża świadomość konsumenta, dokonującego zakupu w sieci. W kontekście takich zakupów pojawia się problem prawa, które należy stosować do transakcji na odległość.
Publikacja: 4 września 2010, 03:00
Aby przeczytać całość artykułu, musisz się zalogować. Jeśli posiadasz już login i hasło, wprowadź je. Jeśli nie, zapraszamy do bezpłatnej aktywacji konta.
Dostęp do treści w serwisie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zalogować. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, zapraszamy do jego stworzenia. Zajmie to nie więcej niż kilka minut.
1: zxc z IP: 213.25.175.* (2010-09-04 15:01)
ciekawy artykuł
2: konsument z IP: 83.19.196.* (2010-09-06 05:33)
autor ma racjje takie zakupy sa ryzykowne nie zapewniaja konsumentowi zadnej ochrony prawnej po prostu dokonywac zakupow na terenie kraju ostatecznie na terenie unijnym tutaj gra jest jasna przejrzysta polecam.

Gminy nie będą już prowadzić tradycyjnej numeracji nieruchomości, lecz całą ewidencję miejscowości, ulic, adresów oraz samych budynków, w których przebywają ludzie.
Ceny w aptece, w której kupujesz leki:
Apteki odbijają sobie refundację i podwyższają ceny leków. Jakich?