W dniach 23 i 24 maja 2015 r. w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Adwokatów i IX Mistrzostwa Polski Prawników w golfie.

W imprezie wzięło udział ok. 45 golfistów, reprezentujących różne zawody prawnicze. Zawodnicy rozegrali dwie rundy w kategoriach strokeplay brutto i stableford netto.

Mistrzem Polski w klasyfikacji adwokatów został adw. Krzysztof Łazowski z izby łódzkiej. Drugie miejsce zajął adw. Mirosław Łopatto (izba adwokacka w Szczecinie), a na trzecim miejscu znalazł się adw. Rafał Celej.

Największy sukces odniosła adw. Aleksandra Jankowska z izby warszawskiej, która wywalczyła tytuł mistrzyni Polski adwokatów oraz mistrzyni Polski prawników. W klasyfikacji adwokatów drugie miejsce zajęła adw. Elżbieta Wolschendorf-Łazowska (izba adwokacka w Łodzi), a trzecie adw. Jadwiga Wolska również z izby łódzkiej.

Drugie i trzecie miejsce w rankingu prawników przypadły kolejno: prokurator Anecie Aloksa-Majewskiej (Szczecin) oraz adw. Elżbiecie Wolschendorf-Łazowskiej (izba adwokacka w Łodzi).

W klasyfikacji prawników bezkonkurencyjny był Aleksander Duch (Warszawa), drugie miejsce zajął Maciej Jesionek (Warszawa), a trzecie miejsce adw. Krzysztof Łazowski (izba adwokacka w Łodzi).

Turniej został objęty honorowym patronatem dziekana izby adwokackiej w Warszawie.