« Powrót do artykułu

Francja utrudnia delegowanie pracowników

 Za każdego pracownika wysłanego nad Loarę trzeba będzie zapłacić kilkadziesiąt euro. Polskie firmy uważają, że to kolejna regulacja niezgodna z prawem unijnym.

podróż, biznes, młodzi

żródło: ShutterStock

Spór o pracowników delegowanych coraz bardziej dzieli Europę, tymczasem nad zmianą zasad delegowania pracuje Komisja Europejska

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • zs(2017-05-16 11:13) Zgłoś naruszenie 40

  Jak widać są równi i równiejsi w tej UE ,a takie były szczytne cele . Tu widać jak stosują samowolę i co na to szlachetna UE Bruksela, nie widzą ?.

  Odpowiedz
 • abcd(2017-05-16 11:37) Zgłoś naruszenie 40

  Czy europejskich szulerów martwi stan praworządności w Polsce? Co najwyżej o tyle, na ile przeszkadza w eksploatacji kolonialnej PRL-bis. Nie miejcie złudzeń. Swobodny przepływ ludzi, towarów i usług. Pamiętacie? Tak, o ile jest korzystny dla potęg starej unii. Teraz już wiecie do jakiego towarzystwa się zapisaliście? Można grać, jak się ma same blotki, ale nie z szulerami. Szulerzy zmieniają reguły gry w czasie gry i nigdy z szulerami nie wygracie. Gdy szulerzy załatwiali swoje interesy za poklepanie po plecach, to wszystko było OK.

  Odpowiedz
 • sn(2017-05-16 12:05) Zgłoś naruszenie 20

  Dobrze jest wtedy jak Francuskie ,Niemieckie auta zalewają UE Wsch. bez cła.Tu wspólny rynek otwarty jest dobry . Natomiast kraje UE Wsch . na wspólnym rynku wolnym , od lat mają słabsze technologicznie firmy ( po 60 lat komuny) i przez to ludzie zarabiają mniej ,bo nas nie stać , to jest źle i stosuje się ręczne sterowanie restrykcje nie zasady traktatu UE. Czy UE Bruksela tego nie widzi?.

  Odpowiedz
 • abcd(2017-05-16 13:04) Zgłoś naruszenie 20

  Podstawową wartością UE jest podział na kolonie i właścicieli kolonii. Tego dotyczy zasadniczy spór!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!