statystyki

Majątki prokuratorów są w internecie. Ale nie wszystkich

autor: Ewa Ivanova06.06.2016, 07:27; Aktualizacja: 06.06.2016, 10:25
pieniądze

Jak wyjaśnia, brak oświadczeń prokuratorów Prokuratury Krajowej wynika z trwającej analizy zawartych w nich danychźródło: ShutterStock

Pierwsze oświadczenia majątkowe oskarżycieli ujrzały światło dzienne: można je obejrzeć na stronie internetowej Prokuratury Krajowej. Na razie zasób ogólnodostępnych dokumentów jest jednak ograniczony.

Na oficjalnej stronie PK nie ma jeszcze np. żadnego z oświadczeń 47 prokuratorów Prokuratury Krajowej. Dostępnych jest za to 21 deklaracji złożonych przez prokuratorów z IPN (pionu śledczego i lustracyjnego).

– W najbliższym czasie zostaną również zamieszczone oświadczenia majątkowe prokuratorów Prokuratury Krajowej. Będzie również podana informacja o uwzględnionych wnioskach o objęciu informacji zawartych w oświadczeniu ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych – zapowiada prokurator Maciej Kujawski z Prokuratury Krajowej.


Pozostało jeszcze 66% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane