statystyki

Komisja Wenecka przyjeżdza do Polski ws. TK

05.02.2016, 11:28; Aktualizacja: 11.02.2016, 17:53
Komisja Wenecka przyjeżdza do Polski ws. TK

Komisja Wenecka przyjeżdza do Polski ws. TKźródło: Materiały Prasowe

Komisja Wenecka przyjeżdża do Polski w niedzielę i pozostanie do wtorku. Poinformował o tym rzecznik MSZ Artur Dmochowski.

Reklama


Reklama


Jak mówił, w trakcie pobytu przedstawicieli Komisji przewidziane są spotkania w Sądzie Najwyższym, w Kancelarii Prezydenta, MSZ, Krajowej Radzie Sądownictwa, a także spotkanie z prezydium Sejmu i Senatu. "W programie przewidziane są także spotkania w ministerstwie sprawiedliwości, Trybunale Konstytucyjnym oraz z rzecznikiem praw obywatelskich" - dodał Dmochowski.

Według wcześniejszego komunikatu Komisji, jej przedstawiciele mają omówić z polskimi władzami przyjęte w grudniu zmiany w ustawie o Trybunale Konstytucyjnym. O przyjazd Komisji zwrócił się polski rząd. Po wizycie w Polsce delegaci mają wydać opinię na temat zmian w polskich przepisach.

Reklama


Źródło:IAR

Polecane

Reklama

 • BoloiLolo(2016-02-07 09:33) Odpowiedz 00

  Kto pomagał lub nie dopełnił formalności prawnych w sprawie Amber Gold .Moje inwestowanie w Dom Składowy Amber Gold było noparte na ustawie z dnia 16 listopada 2000 roku Dz. Ust. Nr. 114 poz, 1191 ,,,i tam stoi jak Byk Na malowanych wrotach że nadzór ma odpowiednie Ministerstwo Gospodarki czyli Państwo Polskie i to dawało mnie gwarancje uczciwości i nadzoru ,,,ale dopiero w AFERZE Podsłuchowej wyszło na jaw ze ono nie istnieje, gdyby Nadzór Właścicielski miało Ministerstwo Gospodarki ,,, cofając Koncesję dla Domu Składowego Amber Gold z dniem 22 czerwca 2010 roku wykonało wolę ustawodawcy zawartej w tej ustawie w art.16 par.5 w która mówi aby decyzje ważną z RYGOREM NATYCHMIASTOWYM a takowa bezsprzecznie okoliczność zaszła ,,,należało ją ogłosić zwyczajowo jak mówi ta ustawa lub MEDIALNIE bo objęto działalnością obszar całej Polski ,,,, wówczas ludzie by nie inwestowali i sprawa byłaby prosta a ogłoszenia że jest to Pierwszy Dom Składowy były w internecie kilka lat pomimo wycofania Koncesji z Trybem Natychmiastowym, i nie może mieć tu zastosowania zasada swobody gospodarczej na którą to powoływał się Woj. Sąd Administracyjny w Warszawie gdyż na każdym odcinku była to przestępczość wyrafinowana oraz Kancerogenna naruszająca powszechny interes społeczny oraz skutecznie Upodlająca Naród Polski--dlatego bezsprzecznie potrzebna jest Komisja Sejmowa dla obnażenia okoliczności Naruszenia Prawa na wysokich Stanowiskach a pan Waldemar Pawlak śmiał się --pokazano to w Polskiej Telewizji z Polaków że chcieli si.ę wzbogacić co za perfidia oraz tupet Upodlenia Narodu Polskiego---niech czytelnicy sami to ocenią... a to wyszło na jaw w aferze podsłuchowej z """Ośmiorniczkami""" za pieniądze podatników . Niech czytelnicy sami ocenia ::::Dlaczego takie ""Wielkie Cuda "" nie dzieją się w Anglii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, czy nawet u naszych sąsiadów Niemców---tak jest oczywista prawda a nie inna kto ponosi winę i nawet pewna grupa redaktorów dała się omotać i nie uznaje FAKTUM Upodlenia narodu Polskiego , a zważyć należy oraz ocenić FORTIORII że temu wszyskiemu przyglądał się Wielki Trybunał Dziadków i zero reakcji , jak to nazwać sam już nie wiem.....

 • BoloiLolo(2016-02-07 09:41) Odpowiedz 00

  Kto pomagał lub nie dopełnił formalności prawnych w sprawie Amber Gold .Moje inwestowanie w Dom Składowy Amber Gold było noparte na ustawie z dnia 16 listopada 2000 roku Dz. Ust. Nr. 114 poz, 1191 ,,,i tam stoi jak Byk Na malowanych wrotach że nadzór ma odpowiednie Ministerstwo Gospodarki czyli Państwo Polskie i to dawało mnie gwarancje uczciwości i nadzoru ,,,ale dopiero w AFERZE Podsłuchowej wyszło na jaw ze ono nie istnieje, gdyby Nadzór Właścicielski miało Ministerstwo Gospodarki ,,, cofając Koncesję dla Domu Składowego Amber Gold z dniem 22 czerwca 2010 roku wykonało wolę ustawodawcy zawartej w tej ustawie w art.16 par.5 w która mówi aby decyzje ważną z RYGOREM NATYCHMIASTOWYM a takowa bezsprzecznie okoliczność zaszła ,,,należało ją ogłosić zwyczajowo jak mówi ta ustawa lub MEDIALNIE bo objęto działalnością obszar całej Polski ,,,, wówczas ludzie by nie inwestowali i sprawa byłaby prosta a ogłoszenia że jest to Pierwszy Dom Składowy były w internecie kilka lat pomimo wycofania Koncesji z Trybem Natychmiastowym, i nie może mieć tu zastosowania zasada swobody gospodarczej na którą to powoływał się Woj. Sąd Administracyjny w Warszawie gdyż na każdym odcinku była to przestępczość wyrafinowana oraz Kancerogenna naruszająca powszechny interes społeczny oraz skutecznie Upodlająca Naród Polski--dlatego bezsprzecznie potrzebna jest Komisja Sejmowa dla obnażenia okoliczności Naruszenia Prawa na wysokich Stanowiskach a pan Waldemar Pawlak śmiał się --pokazano to w Polskiej Telewizji z Polaków że chcieli si.ę wzbogacić co za perfidia oraz tupet Upodlenia Narodu Polskiego---niech czytelnicy sami to ocenią... a to wyszło na jaw w aferze podsłuchowej z """Ośmiorniczkami""" za pieniądze podatników . Niech czytelnicy sami ocenia ::::Dlaczego takie ""Wielkie Cuda "" nie dzieją się w Anglii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, czy nawet u naszych sąsiadów Niemców---tak jest oczywista prawda a nie inna kto ponosi winę i nawet pewna grupa redaktorów dała się omotać i nie uznaje FAKTUM Upodlenia narodu Polskiego , a zważyć należy oraz ocenić FORTIORII że temu wszystkiemu przyglądał się Wielki Trybunał Dziadków i zero reakcji , jak to nazwać sam już nie wiem.....

 • No to sie zacznie(2016-02-06 15:47) Odpowiedz 00

  lewe syny i ich dziady ORMO-wcy z KOD-u będą sie szwedać w pampersach PO-Warszawie i "Całej PO-lsce"

 • as(2016-02-05 12:57) Odpowiedz 00

  Stonka nadlatuje

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama