statystyki

Adwokat smoleński ukarany

21.09.2015, 10:50; Aktualizacja: 21.09.2015, 11:23

Sąd dyscyplinarny warszawskiej ORA skazał Rafała Rogalskiego za krytyczną ocenę pracy gen. Krzysztofa Parulskiego odpowiadającego za śledztwo smoleńskie.

Reklama


W ocenie sądu dyscyplinarnego mec. Rogalski nie zachował "umiaru, współmierności i oględności" w swoich wypowiedziach medialnych z 2012 r. na temat sposobu prowadzenia śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej przez Naczelną Prokuraturę Wojskową, której gen. Parulski był wówczas szefem. Adwokat publicznie obciążył gen. Parulskiego odpowiedzialnością za nieprawidłowości i zaniedbania powstałe podczas prowadzenia śledztwa.


Pozostało jeszcze 47% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Atto(2015-09-21 12:40) Zgłoś naruszenie 00

    Jaki on smoleński. Sprzeniewierzył się tajemnicy adwokackiej i później wystąpił przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu, co w ogóle powinno go dyskwalifikować jako obrońcę. Natomiast ukarali go za czyn z 2012 roku

    Odpowiedz
  • precz z komuną(2015-09-22 23:36) Zgłoś naruszenie 00

    Skandaliczne orzeczenie ORA. Wierzę, że mec. Rogalskiemu uda się skutecznie odwołać od tego łajdackiego orzeczenia. A tak w ogóle, to sądownictwo tzw. dyscyplinarne jest NIEKONSTYTUCYJNE - nigdzie w Konstytucji RP nie ma wzmianki o takim typie sądownictwa, więc podsuwam ten pomysł mec. Rogalskiemu jako jeden z argumentów.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama