Mniej kar w zawieszeniu

autor: Małgorzata Kryszkiewicz03.04.2015, 07:26; Aktualizacja: 03.04.2015, 09:09
Za co najczęściej sądy orzekają zawiasy

Za co najczęściej sądy orzekają zawiasyźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Od soboty na zawiasy może liczyć tylko ten, kto w czasie popełniania czynu nie miał na koncie wyroku skazującego go na pozbawienie wolności

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • Klawisz(2015-04-03 12:34) Zgłoś naruszenie 00

    Dążymy do modelu gospodarczego , połowa siedzi w kryminale , połowa ich pilnuje .

    Odpowiedz
  • Aplikant Adwokacki(2015-04-03 16:49) Zgłoś naruszenie 00

    Witam,

    Proszę o informację, skąd ta data wejścia w życie skoro w ustawie stoi:

    Art. 29. Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2015 r.,

    z wyjątkiem:

    1) art. 1 pkt 63, art. 2 pkt 1 i 2, art. 3 pkt 1, art. 4 pkt 46 w zakresie art. 126 § 5 i 10 oraz art. 23 ust. 4, które wchodzą w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia;

    2) art. 1 pkt 39 lit. a, art. 8 pkt 2 i art. 12, które wchodzą w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

    a zawieszenia z art. 69 kk dotyczy art. 1 pkt 33) ustawy nowelizacyjnej

    Odpowiedz
  • nikt(2015-04-03 17:50) Zgłoś naruszenie 00

    Data wejścia w życie wzięta z sufitu. WSTYD!!!

    Odpowiedz
  • zzzzzzzzzz(2015-04-03 18:49) Zgłoś naruszenie 00

    witataj Stalinie i feloiksie

    Odpowiedz
  • praktyk(2015-04-03 19:40) Zgłoś naruszenie 00

    WCHODZI W ŻYCIE 1 lipca 2015r. !!!

    Odpowiedz
  • Norek(2015-04-03 20:34) Zgłoś naruszenie 00

    Czyli,że jak...będzie amnestia-? bo od lat słyszymy,że więzienia w Polsce są zapełnione do granic absurdu a warunki w nich panujące takie jak za Stalina.Gdzie wobec tego będą osadzani skazani-? bo rozumiem,że słuszna linia "partii" nakazuje od tej pory zasądzać tylko kary pozb.woln.

    Odpowiedz
  • jon(2015-04-04 20:22) Zgłoś naruszenie 00

    to niech się biorą za budowanie kryminałów dla tysięcy skazanych bo chyba ich będą wywozić do USA bo nasze ZK pękają już od dawna w szwach

    Odpowiedz