statystyki

Stypendium Kancelarii Krawczyk i Wspólnicy dla studentki prawa

07.10.2008, 15:51; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:42
Nagrodą za najlepsze wyniki w nauce jest stypendium wysokości 6 000 PLN, ufundowane przez Kancelarię Krawczyk i Wspólnicy. Uroczyste wręczenie symbolicznego czeku, a następnie przekazanie stypendium odbędzie się 13 października 2008 roku podczas pierwszej Rady Wydziału Uczelni.

Nagrodę Marcie Michałek wręczy Michał Krawczyk, Partner Zarządzający Kancelarii Krawczyk i Wspólnicy przed gronem profesorskim Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendium przyznane przez organizatora otrzymała pani Marta Michałek. Organizatorzy zapowiadają kontynuowanie akcji również w obecnym roku akademickim. W roku 2008/2009 oprócz nagrody finansowej przyznawanej w ramach stypendium, najlepszemu studentowi zapewniona zostanie możliwość odbycia miesięcznych, płatnych praktyk w naszej Kancelarii – mówi Michał Krawczyk, Partner Zarządzający z Kancelarii Krawczyk i Wspólnicy. Szczegółowy regulamin akcji „Krawczyk i Wspólnicy – Wspieramy Najlepszych” na rok akademicki 2008/2009 zostanie ogłoszony na stronach kancelarii (www.krawczyk-legal.com) oraz stronach Wydziału Prawa i Administracji UW na początku listopada 2008 roku. Podczas akcji 2007/2008 o otrzymaniu stypendium decydowała łączna średnia ocen z I, II i III roku studiów z przedmiotów z grup A i B przewidzianych programem studiów na Wydziale Prawa i Administracji UW, po zakończeniu III roku studiów. Patronat nad akcją objęło Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji UW oraz The European Law Students’ Association ELSA Warszawa.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane