statystyki

Minister Krzysztof Kwiatkowski spotkał się z przedstawicielami Iustitii

20.04.2010, 01:16; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:34
Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski spotkał się z członkami zarządu Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”, w tym z Prezesem – sędzią Maciejem Strączyńskim.

Tematem spotkania były przygotowywana w Ministerstwie Sprawiedliwości nowelizacja Ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz usprawnienie procedur postępowań sądowych w oparciu o opracowania przygotowane przez Stowarzyszenie. W trakcie rozmowy z Ministrem przedstawiciele Stowarzyszenia przedstawili swoją ocenę zaproponowanych przez resort zmian zawartych w projekcie nowelizacji. Ustalono, że dyskusja na ten temat będzie kontynuowana w najbliższym czasie, na kolejnym spotkaniu, w którym udział wezmą przedstawiciele nie tylko Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Stowarzyszenia Iustitia, ale także członkowie Krajowej Rady Sądownictwa. Podczas dzisiejszego spotkania członkowie zarządu Stowarzyszenia Iustitia przedstawili także swoją ocenę systemu wynagrodzeń sędziowskich wraz z postulatem potrzeby zmian w zakresie ich wysokości.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane