statystyki

Czy prawnicy pomagają potrzebującym?

14.12.2009, 06:50; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:32
Fundacja Pro bono zachęca do zgłaszania nominacji na konkurs Prawnik Pro bono, który ma wyłonić prawników zaangażowanych w tego typu działalność.

Konkurs Prawnik Pro Bono organizowany przez Fundację Uniwersyteckich Poradni Prawnych i dziennik Rzeczpospolita ma na celu docenienie i nagrodzenie prawników, którzy poprzez swoją aktywność, zaangażowanie oraz bezinteresowność bezpłatnie pomagają ludziom, organizacjom społecznym i instytucjom. W skład kapituły konkursu wchodzi m.in. dr Janusz Kochanowski - Rzecznik Praw Obywatelskich, prof. Andrzej Zoll - były Rzecznik Praw Obywatelskich oraz laureaci poprzednich edycji. Corocznie odbywa się uroczysta gala podczas której członkowie kapituły konkursu osobiście wręczają statuetki laureatom oraz przedstawiany jest ranking kancelarii prawniczych przeprowadzany przez dziennik Rzeczpospolita. Fundacja Pro Bono zwraca się z apelem o nadsyłanie zgłoszeń osób które zasługują na tytuł Prawnika Pro Bono. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń drogą pocztową na adres Fundacji do 15 lutego 2010 r. Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej www.fupp.org.pl w zakładce Prawnik Pro Bono. Konkurs organizowany jest przez Fundację Uniwersyteckich Poradni Prawnych.


Pozostało jeszcze 3% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane