statystyki

Nowelizacja ustawy o informatyzacji-konferencja

18.01.2010, 06:54; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:33
W dniu 27 stycznia 2010 roku w Warszawie odbędzie się konferencja dotycząca wpływu ustawy o informatyzacji na funkcjonowanie administracji.

Konferencję: "Wpływ nowelizacji ustawy o informatyzacji na funkcjonowanie Administracji", podczas której wykłady wygłoszą twórcy koncepcji, m.in. dr W. Wiewiórowski, Dyrektor Departamentu Informatyzacji MSWiA oraz dr Dariusz Szostek, ekspert w Zespole Zadaniowym ds. Uchylania Barier Prawno-Proceduralnych e-Administracji Komitetu Rady Ministrów ds. Informatyzacji i Łączności. O patronat honorowy zwrócono się do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Problematyka konferencji jest na tyle istotna, iż projekt nowelizacji został przyjęty w dniu 15 grudnia br. jednomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń przez Komisję Sejmową ds. Administracji. W dniu 6 stycznia przewidziane jest drugie czytanie projektu, ustawa powinna ostatecznie wejść w życie do 10-go lutego. Konferencja jest skierowana w szczególności do wyższej kadry kierowniczej Urzędów oraz osób odpowiedzialnych w Urzędzie za informatyzację. Konferencja odbędzie się: 27 stycznia 2010 roku w Centrum Konferencyjnym ALFA w Warszawie.


Pozostało jeszcze 6% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane