statystyki

Nabór na aplikację ogólną-informacja

29.06.2010, 06:59; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:34
Sekretarz Komisji Konkursowej podał informację w sprawie konieczności przedłożenia dyplomu bądź zaświadczenia o zdaniu egzaminu magisterskiego dla naboru 2010 na aplikację ogólną.

 

Zgodnie z dyspozycją § 2 ust.2 Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 29 kwietnia 2009r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania naboru dla kandydatów na aplikację ogólną oraz trybu powoływania i działania zespołu konkursowego i komisji konkursowej ( Dz. U. Nr 67, poz. 566 zm. Dz. U. Nr 98, poz. 633) wskazujemy, że zgłoszenie może również złożyć kandydat, który przedstawił zaświadczenie, z którego wynika, że zdał wszystkie egzaminy i odbył praktyki przewidziane w planie wyższych studiów prawniczych oraz ma wyznaczony termin egzaminu magisterskiego. Warunkiem dopuszczenia do naboru takiego kandydata jest złożenie przez niego, nie później niż 14 dni przed terminem przeprowadzenia konkursu , odpisu dyplomu lub zaświadczenia o zdaniu egzaminu magisterskiego.


Pozostało jeszcze 12% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane