Poniżej lista sędziów, którzy otrzymali nominacje z rąk Prezydenta w dniu 28 grudnia 2009 roku.
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:
sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego
1. Pan Grzegorz Stanisław PANEK
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie
sędzia Sądu Okręgowego
2. Pan Jacek WŁODARCZYK
Sąd Okręgowy w Częstochowie
sędziowie Sądów Apelacyjnych w Sądach Okręgowych
3. Pan Marek BYLIŃSKI
Sąd Okręgowy w Przemyślu
4. Pani Maria GĄSKA
Sąd Okręgowy w Przemyślu
5. Pani Marta GÓRSKA
Sąd Okręgowy w Przemyślu
6. Pani Grażyna JASZCZUK
Sąd Okręgowy w Siedlcach
7. Pan Wiesław JUCHACZ
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
8. Pan Andrzej KLUZ
Sąd Okręgowy w Przemyślu
9. Pan Andrzej ŁYŚ
Sąd Okręgowy w Radomiu
10. Pani Sabina ORZECHOWSKA
Sąd Okręgowy w Siedlcach
11. Pani Hanna PRZĄDKA
Sąd Okręgowy w Siedlcach
12. Pan Mirosław SOKÓLSKI
Sąd Okręgowy w Siedlcach
13. Pani Elżbieta STASZEWSKA
Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
14. Pani Krystyna ŚWIĘCICKA
Sąd Okręgowy w Siedlcach
sędziowie Sądów Okręgowych w Sądach Rejonowych
15. Pan Maciej ADAMCZAK
Sąd Rejonowy w Trzciance
16. Pani Joanna BERNASZ-BISZCZUK
Sąd Rejonowy w Lubinie
17. Pani Teresa BIAŁA
Sąd Rejonowy w Lęborku
18. Pani Anna BIAŁOBRZESKA–STYBEL
Sąd Rejonowy w Jarosławiu
19. Pani Joanna BRATKOWSKA
Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi
20. Pani Dorota BRAUN
Sąd Rejonowy w Lubinie
21. Pani Danuta BYLIŃSKA
Sąd Rejonowy w Przemyślu
22. Pani Dorota CHMURA
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
23. Pani Jolanta CISZEK
Sąd Rejonowy w Przeworsku
24. Pani Zofia DEREDAS
Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi
25. Pani Violetta DODOT
Sąd Rejonowy w Kościanie
26. Pani Maria DREGER–ŻYŁA
Sąd Rejonowy w Trzciance
27. Pani Teresa DYLIS
Sąd Rejonowy dla Łodzi – Widzewa w Łodzi
28. Pan Zbigniew DZIAŁOSZYK
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
29. Pan Andrzej DZIUBA
Sąd Rejonowy w Kępnie
30. Pani Maria GIERZ
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
31. Pani Krystyna GROBELNA
Sąd Rejonowy w Kaliszu
32. Pani Danuta JABŁOŃSKA
Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu
33. Pani Lucyna JABŁOŃSKA
Sąd Rejonowy w Jarosławiu
34. Pan Dariusz JANCZAK
Sąd Rejonowy w Kaliszu
35. Pan Krzysztof JANKOWIAK
Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu
36. Pani Ewa JANUSZEWSKA
Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
37. Pani Grażyna JASKULSKA
Sąd Rejonowy w Zawierciu
38. Pani Stanisława KALITA
Sąd Rejonowy w Przemyślu
39. Pan Janusz KAZIENKO
Sąd Rejonowy w Przemyślu
40. Pan Maksymilian KIJAK
Sąd Rejonowy w Kępnie
41. Pani Jolanta KOBUS
Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi
42. Pan Tomasz KOŁACZ
Sąd Rejonowy w Częstochowie
43. Pani Małgorzata KONOPKA–MUSIAŁ
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
44.Pani Janina KRÓL
Sąd Rejonowy w Olkuszu
45. Pani Dorota KRÓLAK–KANCHEN
Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
46. Pani Bogumiła KRUPA
Sąd Rejonowy w Przeworsku
47. Pani Ewa KUBACKA–BATURA
Sąd Rejonowy w Lesznie
48. Pani Renata KUBIAK
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
49. Pani Elżbieta KWIRYNOWICZ
Sąd Rejonowy w Kaliszu
50. Pani Danuta Teresa LATOCHA
Sąd Rejonowy w Przemyślu
51. Pani Grażyna LESIEWICZ
Sąd Rejonowy w Lubinie
52. Pani Krystyna LEWECKA–ŁASIŃSKA
Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
53. Pani Maria LEWIŃSKA
Sąd Rejonowy w Kępnie
54. Pani Ewa LITWIN
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
55. Pan Andrzej MACHURA
Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach
56. Pani Danuta MAJDAŃSKA
Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim
57. Pan Jacek MAŁOLEPSZY
Sąd Rejonowy w Kępnie
58. Pani Romana MARUNIEWICZ
Sąd Rejonowy w Lesznie
59. Pan Jan MATECKI
Sąd Rejonowy w Kaliszu
60. Pani Małgorzata MATUSIEWICZ
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda
w Poznaniu
61. Pani Ilona MIAZEK–KUBICKA
Sąd Rejonowy w Brzezinach
62. Pani Ewa MIKA
Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu
63. Pani Joanna MOCZARSKA–SZAL
Sąd Rejonowy w Przemyślu
64. Pani Małgorzata MYGA–NOWAK
Sąd Rejonowy w Zawierciu
65. Pan Andrzej NIEWRZĘDA
Sąd Rejonowy w Gostyniu
66. Pani Violetta OLBORSKA
Sąd Rejonowy w Brzezinach
67. Pani Marzenna OLSZEWSKA–GRACZ
Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu
68. Pani Krystyna PAWŁOWSKA
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
69. Pani Hanna PIEKARSKA
Sąd Rejonowy w Jarocinie
70. Pan Piotr PIEKIELNY
Sąd Rejonowy w Kaliszu
71. Pani Dorota PIETRZAK
Sąd Rejonowy w Jarocinie
72. Pani Izabela PIWORUN
Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim
73. Pan Robert Jacek PLATA
Sąd Rejonowy w Jaworze
74. Pan Dariusz PRZYBYŁOWICZ
Sąd Rejonowy w Wągrowcu
75. Pani Alina RADNY
Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim
76. Pani Donata RODECKA–RATAJCZAK
Sąd Rejonowy w Kaliszu
77. Pani Renata ROMAN
Sąd Rejonowy w Lubinie
78. Pani Maria RUSEK–KLARZYŃSKA
Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi
79. Pan Miłosz RUSIECKI
Sąd Rejonowy w Golubiu – Dobrzyniu
80. Pani Beata RYNKOWSKA
Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu
81. Pan Zbigniew SABAŁA
Sąd Rejonowy w Kępnie
82. Pani Krystyna SKRĘT
Sąd Rejonowy w Zawierciu
83. Pan Ludwik SKWIERZYŃSKI
Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
84. Pan Marek SOBAŃSKI
Sąd Rejonowy w Krotoszynie
85. Pani Kazimiera SOKOŁOWSKA–KLIMCZAK
Sąd Rejonowy w Kępnie
86. Pani Maria STRZĘPEK
Sąd Rejonowy w Jarosławiu
87. Pani Dorota SUCHOCKA–WICHURA
Sąd Rejonowy w Szamotułach
88. Pani Jolanta Elżbieta SUDOŁ
Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu
89. Pan Marek SZATKOWSKI
Sąd Rejonowy w Szamotułach
90. Pani Lucyna SZCZEPECKA
Sąd Rejonowy w Krotoszynie
91. Pan Andrzej SZTĄBEREK
Sąd Rejonowy w Brzezinach
92. Pani Stanisława SZWEDOWSKA
Sąd Rejonowy w Kaliszu
93. Pani Maria Jolanta SZYCHER–BRUCH
Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
94. Pani Maria SZYMAŃSKA
Sąd Rejonowy w Szamotułach
95. Pani Anna TOMCZAK
Sąd Rejonowy w Trzebnicy
96. Pani Grażyna TOMCZAK
Sąd Rejonowy w Brzezinach
97. Pani Jolanta TRZECIAK
Sąd Rejonowy w Przemyślu
98. Pani Marta TURSKA
Sąd Rejonowy w Jarosławiu
99. Pan Paweł WARCZYŃSKI
Sąd Rejonowy w Jarocinie
100. Pani Danuta WASILEWSKA
Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi
101. Pani Danuta WIECZOREK
Sąd Rejonowy w Lesznie
102. Pani Magdalena WILNER
Sąd Rejonowy w Kaliszu
103. Pan Marek Krzysztof WINIECKI
Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
104. Pani Grażyna WRZOSEK
Sąd Rejonowy w Przeworsku
sędziowie Sądów Rejonowych
105. Pani Anna DZIERGAWKA
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
106. Pani Marzena Jadwiga KALOCIŃSKA
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
107. Pani Anetta Alina KRAWCZYK
Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze
108. Pani Barbara Joanna ŁAPKA
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
109. Pan Piotr PAWLAK
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
110. Pan Adam Konrad RODAKOWSKI
Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim
111. Pani Małgorzata Mariola RÓŻEWSKA-GÓRSKA
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
112. Pani Barbara RZEKĘĆ
Sąd Rejonowy w Przemyślu
113. Pan Krzysztof Janusz SIEDLECKI
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
114. Pan Łukasz Józef SZANTER
Sąd Rejonowy w Przemyślu
115. Pani Agnieszka Marta TWORZYDŁO
Sąd Rejonowy w Przemyślu
116. Pan Roman Krzysztof WIŚNIEWSKI
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
117. Pani Joanna WOŁOSZYK
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy