statystyki

Tradycyjna "Majówka z Mecenasem"

14.04.2009, 07:25; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:29
Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy zaprasza na tradycyjną "Majówkę z Mecenasem" , która odbędzie sie w dniach 9-10 maja 2009 roku.

Spotkanie dla radców prawnych i aplikantów radcowskich zostanie zorganizowane po raz siódmy. Rekreacyjny wymiar Majówki uzupełnony zostanie o blok szkoleniowo - informacyjny. W bieżącym roku gościć będziemy mec. Sławomira Ciupę z Warszawy, który wygłosi wykład na temat marketingu usług prawniczych w kontekście zasad etycznych wykonywania zawodu radcy prawnego. Ponieważ w Wałczu odbędzie się też posiedzenie Rady, zaistnieje możliwość rozmowy i wymiany poglądów z jej członkami na wszelkie istotne dla samorządu tematy. Będzie to znakomita okazja do wymiany zdań w zakresie systemu i tematyki szkoleń zawodowych, a także wyzwań wynikających z ciągle gorącego tematu dostępu do zawodów prawniczych, egzaminów prawniczych itp. itd.


Pozostało jeszcze 14% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane