statystyki

Pierwsze w Polsce biuro kancelaria w systemie coworkingowym

06.01.2010, 02:43; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:33
Kancelarie LEX POINT - to zupełnie nowa inicjatywa na rynku krakowskim a nawet ogólnopolskim. Biuro stworzone zostało w oparciu o system coworkingu, w którym osoby wynajmują poszczególne biurka na zasadach abonamentów stałych i ruchomych. Ideą coworkingu jest stworzenie wspólnego miejsca pracy dla ludzi wolnych zawodów, którzy z różnych powodów nie chcą pracować w domu.

Reklama


Twórcy kancelarii organizację biura oparli o system coworkingu. Oferta jest dostosowana do wysokich wymagań grupy zawodowej - wszystkiemiejsca pracy są komfortowo wyposażone, w ramach zróżnicowanych abonamentów,wykupowanych z miesiąca na miesiąc można wynająć samodzielne biurko (meble gabinetowe)oraz pokój konferencyjny. Zadbano także o inne, dodatkowe usługi: profesjonalną obsługęrecepcyjną, dostęp do internetu, urządzeń biurowych, telefonu oraz serwis pocztowy. Jest możliwość skorzystania także z usługi„adresu do doręczeń”.Abonamenty stałe i ruchome pozwalają na swobodę decyzji i możliwość nadzorowania swoichkosztów.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane