statystyki

Modernizacja zarządzania kadrami w sądownictwie powszechnym

29.11.2008, 06:00; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:58
Projekt „Modernizacja zarządzania kadrami w sądownictwie powszechnym”, którego beneficjentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości, ma charakter typowo badawczy i będzie realizowany w latach 2008-2013.

Celem głównym projektu jest pozyskanie informacji i opracowanie narzędzi zarządczych, w tym standardów pracy dla wszystkich grup zawodowych w sądownictwie powszechnym, pozwalających na zwiększenie efektywności wykorzystania zasobów kadrowych. Pozyskana w ramach projektu wiedza w zakresie rozmieszczenia i wykorzystania kadr w sądownictwie powszechnym, jak również informacje dotyczące obciążenia pracą, systemów wynagradzania, poziomu kompetencji kadry zarządzającej, umożliwią wypracowanie propozycji usprawnień w zakresie zarządzania kadrami. Zobiektywizowane informacje pozwolą kierownictwu resortu na podjęcie dalszych działań, zmierzających do nadania normatywnego charakteru rozwiązaniom w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Budżet projektu wynosi 17 965 000 PLN.


Pozostało jeszcze 11% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane