statystyki

Tydzień pomocy ofiarom przestępstw

09.02.2010, 05:18; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:03
W okresie od dnia 22 do 28 lutego 2010 roku w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpłatnych porad.

Prokurator Apelacyjny w Lublinie informuje, iż w okresie od 22 lutego do 28 lutego 2010 r., w ramach organizowanego w tych dniach ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw, w każdej miejscowości będącej siedzibą jednostki organizacyjnej prokuratury okręgu apelacji lubelskiej - dyżurni prokuratorzy będą udzielali ofiarom przestępstw bezpośrednich i telefonicznych informacji o przysługujących im uprawnieniach. Na tablicach ogłoszeń w siedzibach poszczególnych jednostek oraz na stronach internetowych prokuratury, jak też w innych publicznie dostępnych miejscach, zamieszczone zostaną, z odpowiednim wyprzedzeniem, informacje o pełnionych w Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw dyżurach prokuratorskich, ze wskazaniem osób, które będą udzielały porad, miejsca i godzin świadczenia porad oraz numerów telefonów. Informację o punktach i godzinach przyjęć ofiar przestępstw, oczekujących pomocy, rzecznicy prasowi jednostek prokuratury przekażą również do lokalnych mediów w celu popularyzacji obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw. Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw został ukierunkowany na zapewnienie pomocy ofiarom przestępstw, natomiast nie jest jego celem udzielanie w ramach tego przedsięwzięcia bezpłatnych porad prawnych pozostałym interesantom prokuratury.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane