statystyki

Cezary Przygodzki z Ernst & Young do kancelarii Salans

06.08.2009, 08:20; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
W lipcu 2009 roku do Zespołu Doradztwa Podatkowego kancelarii Salans dołączył Cezary Przygodzki. Cezary jest doradcą podatkowym od 2005 roku i specjalizuje się w zakresie podatków korporacyjnych (VAT, CIT, PCC oraz podatek od nieruchomości) dla sektora telekomunikacyjnego, technologicznego oraz infrastrukturalnego. Posiada również doświadczenie w doradztwie na rzecz klientów z sektora finansowego oraz nieruchomości.

W Ernst & Young był ostatnio starszym menedżerem w dziale doradztwa podatkowego, a w kancelarii Salans objął stanowisko Counsel. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Współpracuje z branżowymi izbami gospodarczymi (PIIT, KIGEIT) jako ekspert podatkowy. Jest autorem licznych publikacji prasowych w zakresie zasad polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego, zamieszczanych zarówno w prasie specjalistycznej, jak i codziennej prasie ekonomicznej. Jest jednym ze współautorów Komentarza do Dyrektywy VAT opracowanego przez Ernst & Young.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane