statystyki

Rödl & Partner uczestnikiem polsko-niemieckich targów pracy

16.06.2009, 03:22; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Frankfurt nad Odrą, 18.06.2008. Na Uniwersytecie Europejskim Viadrina odbędą się Polsko–Niemieckie Targi Pracy Viadukt 09. Patronat nad targami objął Minister Go-spodarki Brandenburgii Ulrich Junghanns oraz Ambasador Polski w Niemczech Dr. Marek Prawda. Rödl & Partner natomiast jest głównym sponsorem a zarazem uczest-nikiem tych targów.

W tym roku Rödl & Partner wspiera Polsko-Niemieckie Targi Praktyk jako spon-sor. Obecność logo Kancelarii na stronie internetowej, plakatach, ulotkach, infor-macjach prasowych oraz w katalogu targów ma przyczynić się do rozpowszechnie-nia marki przedsiębiorstwa. Obecność przedstawicieli z centrali w Norymberdze oraz polskich oddziałów otworzy możliwości uzyskania infor-macji odnoście pracy czy praktyk dla studentów i absolwentów zarówno z Polski i Niemiec. Rödl & Partner od wielu lat studentom czy absolwentom stwarza możliwość bezpo-średniego kontaktu z pracownikami Rödl & Partner i porozmawiania z nimi na temat codziennej pracy. Od ponad 11 lat współpracuje z Aiesec Poland i jest obecny na Dniach Kariery (polskich targach pracy i praktyk) oraz angażuje się w prace komitetów lokalnych Elsa. W ubiegłych latach obecność Rödl & Partner na targach we Frankfurcie nad Odrą dała studentom dodatkowe korzyści. Zainteresowani mo-gli dowiedzieć się o szczegółach pracy i praktyk nie tylko w Polsce, ale również w naszej centrali w Norymberdze czy innych krajach, w których Rödl & Partner jest obecny. W tym roku firma chce potrzymać możliwości takiego kontaktu.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane