statystyki

WHITE & CASE zatrudnia nowych prawników bankowych

21.03.2011, 08:14
Warszawskie biuro globalnej firmy prawniczej White & Case LLP wzmocniło swoją pozycję w dziedzinie bankowości i finansów, przyjmując do zespołu dwóch partnerów  – Tomasza Ostrowskiego i Nicholasa Coddingtona.

„Tomasz Ostrowski i Nicholas Coddington doskonale uzupełniają nasz warszawski zespół bankowości i finansów, liczący obecnie 15 prawników. Ich dołączenie umożliwi nam świadczenie usług dla klientów na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas” – powiedział Piotr Gałuszyński, kierujący praktyką Bankowości i Finansów w Warszawie. „Nicholas Coddington jest doświadczonym prawnikiem z uprawnieniami w zakresie prawa angielskiego, zaś Tomasz Ostrowski posiada uprawnienia zarówno w zakresie prawa angielskiego, jak i polskiego, a więc doskonale pasują do naszego zespołu. Praktyka Bankowości i Finansów w Warszawie jest obecnie rozbudowywana w zakresie krajowej oraz międzynarodowej obsługi transakcji. Na tym ważnym i rozwijającym się obszarze rynku koncentruje się zainteresowanie naszej firmy” – podkreśla Jonathan Weinberg, kierujący z Warszawy i Pragi zespołem Bankowości i Finansów w Europie Środkowo-Wschodniej i Wspólnocie Niepodległych Państw.


Pozostało jeszcze 56% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane