zaloguj się do e-DGP
statystyki

Minister chwali się, że już ulżył przedsiębiorcom

skomentuj

Ministerstwo Sprawiedliwości przyznaje: przedsiębiorcy mają rację, apelując o uproszczenie prawa i przyspieszenie śledztw oraz procesów gospodarczych. I chwali się, że większość tych postulatów już spełniło. Tylko się chwali. Bo nad wieloma pomysłami resort dopiero pracuje.

Publikacja: 8 kwietnia 2010, 09:02 Aktualizacja: 8 kwietnia 2010, 09:05

Treść zablokowana

Aby przeczytać całość artykułu, musisz się zalogować. Jeśli posiadasz już login i hasło, wprowadź je. Jeśli nie, zapraszamy do bezpłatnej aktywacji konta.

Rejestracja jest darmowa!

Dostęp do treści w serwisie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zalogować. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, zapraszamy do jego stworzenia. Zajmie to nie więcej niż kilka minut.

Logowanie

Rejestracja › ‹ Logowanie › ‹ Zmiana hasła › ‹ Resetowanie hasła › ‹ Usuwanie konta

Rejestracja

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest INFOR Biznes Sp. z o.o. z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa i INFOR PL SA z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez INFOR Biznes Sp. z o.o. i INFOR PL S.A., w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez spółki Grupy INFOR PL oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki z Grupy INFOR PL w tym przez INFOR Biznes Sp. z o.o. lub INFOR PL SA, samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z Grupy INFOR PL, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. INFOR Biznes Sp. z o.o. jak i INFOR PL SA zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych.









Komentarze: 6

  • 1: ref z IP: 81.190.95.* (2010-04-08 10:01)

    Na początek szkolenia sędziów z samoobrony, potem z ekonomi ( sprawy ekonomiczne), medycyny ( medyczne), budownictwa ( budowlane) etc. etc.
    i mamy sędziów supermanów, Leonardów Da Vincich... skąd u nas takich debili do władzy biorą ? Jest jakaś kopalnia albo magazyn debili ???
    Teczkowy buzka geniusz prawniczy siusiumajtek ...

  • 2: xxx z IP: 213.192.66.* (2010-04-08 10:40)

    Jaki minister,taka cała reszta ,a od tego chwalenia robi się już niedobrze.

  • 3: poeta z IP: 79.185.34.* (2010-04-08 11:10)

    Polecam zabronić ścigania przedsiebiorców i dać im imunitet,a ścigać tych co ich ścigają.Kolejne absurdy.

  • 4: propaganda "sukcesu" z IP: 80.52.157.* (2010-04-08 11:38)

    u nas w sądzie swego czasu było szkolenie językowe, było przydatne bo na wysokim poziomie i na miejscu, uczestniczyło w nim bez szkody dla wykonywanej pracy szereg pracowników.

    W ramach ministerialnych zmian szkolenie zlikwidowano i teraz organizuje je KSSiP w odległym o 150km mieście, wymagając od nas poświęcenia całego urlopu na uczestnictwo co tydzień w zajęciach...na szkolenie nie zapisał się nikt.

    To są właśnie te "rewelacyjne" usprawnienia nowego ministra...
    Sukcesy głównie na papierze.

  • 5: Obserwator z IP: 83.27.153.* (2010-04-08 13:19)

    Minister Finansów jedynie wprowadził bokiem nowe parapodatki dla przedsiębiorców !. Minister Sprawiedliwości bez tego pierwszego to sobie może ... !

  • 6: wjw z IP: 95.40.146.* (2010-04-26 14:32)

    Ulżył tylko dotąd nie wiadomo w czym ! Minister chwalipięta.

Twój komentarz
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Zapisz się na bezpłatny newsletter Gazety Prawnej

Wywiady i Komentarze

Wyszukaj w Panoramie Firm

Sonda:

Na jaką partię oddałbyś/oddałabyś głos, gdyby wybory odbywały się dzisiaj?

Wyszukaj w Encyklopedii

Galerie zdjęć

Twarze Biznesu

Zapisz się na bezpłatny newsletter