zaloguj się do e-DGP
statystyki

Jak zabezpieczone są oszczędności w bankach

skomentuj

W razie upadłości banku deponent otrzyma zwrot pieniędzy do równowartości 50 tysięcy euro w ciągu 30 dni od otrzymania przez syndyka lub zarządcę masy upadłości środków z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Publikacja: 3 października 2009, 03:00

Treść zablokowana

Aby przeczytać całość artykułu, musisz się zalogować. Jeśli posiadasz już login i hasło, wprowadź je. Jeśli nie, zapraszamy do bezpłatnej aktywacji konta.

Rejestracja jest darmowa!

Dostęp do treści w serwisie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zalogować. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, zapraszamy do jego stworzenia. Zajmie to nie więcej niż kilka minut.

Logowanie

Rejestracja › ‹ Logowanie › ‹ Zmiana hasła › ‹ Resetowanie hasła › ‹ Usuwanie konta

Rejestracja

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest INFOR Biznes Sp. z o.o. z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa i INFOR PL SA z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez INFOR Biznes Sp. z o.o. i INFOR PL S.A., w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez spółki Grupy INFOR PL oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki z Grupy INFOR PL w tym przez INFOR Biznes Sp. z o.o. lub INFOR PL SA, samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z Grupy INFOR PL, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. INFOR Biznes Sp. z o.o. jak i INFOR PL SA zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych.









Komentarze: 3

  • 1: B - 51 z IP: 91.200.92.* (2009-10-05 08:03)

    Czy te same przepisy stosują się do SKOK?

  • 2: SJ z IP: 94.75.72.* (2009-10-05 16:46)

    Dobre to Kowalski miał 200 tys.Euro a dostanie zwrot tylko za 50 tys., co z resztą pieniędzy ,kto je zdefraudował ,czy poniósł jeden z nich dotkliwą karę.
    Często przechodzi ( Z PKO SA ) do nastepnego banku i dobrze się ma, czy na takich nie napisano prawa z surowymi konsekwencjami i ściganiem przerzuconego kapitału na pociotków ,z kont na Bermudach itp.
    Szastają naszymi pieniędzmi , pensje niebotyczne , wyższe niż premiera,prezydenta , nie liczą się z odpowiedzialnością . Kto to uprządkuje ?
    Czy jest w Państwie nad tym jakiś skuteczny nadzór.

  • 3: aaron z IP: 62.21.89.* (2009-10-19 23:19)

    Kowalski z 200tyś? Wszystko fanie, stary ale dmucham na swoje lokaty w Noble 3 razy po 15tys na 6%, a ty tu wyjeżdżasz z 200tys juro?? To może być shimdt, albo zeman, ale nie kowalski...

Twój komentarz
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Zapisz się na bezpłatny newsletter Gazety Prawnej

Sonda:

Czy nowa ustawa emerytalna powinna zachować przywileje dla rolników, górników i sędziów?

Wyszukaj w Encyklopedii

Galerie zdjęć

Twarze Biznesu

Zapisz się na bezpłatny newsletter