Rada ministrów przyjęła projekt zmiany w Kodeksie postępowania cywilnego, który wprowadza osobne elektroniczne postępowanie nakazowe - poinformował dziś po posiedzeniu rządu szef resortu sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski.
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.
Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
11: SER z IP: 77.253.149.* (2008-07-15 21:42)
a mi najbardziej podoba się chytry plan niższych opłat. przecież 1/4 częsci opłaty pobieranej obecnie w postępowaniu upominawczym to tyle co pobiera się teraz w "normalnym" papierowym postępowaniu nakazowym. I gdzie niby są te sądy co to umawiają się z wielkimi klientami typu dostawcy energii i innych mediów co do przyjmowania pozwów? mówimy o tym samym kraju?
12: ZMUła z IP: 89.187.236.* (2008-07-15 21:51)
Piceriada jak za PISu. A aplikanci w 2009 znów zaplacą więcej za szkolenia :(
13: praktyk z branży z IP: 83.5.110.* (2008-07-17 10:06)
mike ma rację!
Co to znaczy że: "Dziś jest możliwość składania pozwów w postępowaniu upominawczym przez internet" ?
Przecież od prawie dziewięciu lat nie potrafiliście wydać rozporządzenia do 125§2kpc.!!
To jak chcecie wprowadzić esądy??!!
Czy chciałbyś, żeby Twój PIT obowiązkowo rozliczał urząd skarbowy?