Skazany na maksimum rok więzienia będzie mógł odbyć część kary poza zakładem karnym.
Publikacja: 30 czerwca 2008, 03:00
Treść zablokowana
Aby przeczytać całość artykułu, musisz się zalogować. Jeśli posiadasz już login i hasło, wprowadź je. Jeśli nie, zapraszamy do bezpłatnej aktywacji konta.
Rejestracja jest darmowa!
Dostęp do treści w serwisie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zalogować. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, zapraszamy do jego stworzenia. Zajmie to nie więcej niż kilka minut.
Rejestracja
Aby kontynuować odbierz maila
Dziękujemy za rejestrację w naszym serwisie.
Na podany przez Państwa adres e-mail w ciągu kilku minut zostanie przesłany link aktywacyjny. Po jego potwierdzeniu będą mogli Państwo w pełni korzystać z treści zawartych w naszym serwisie. Prosimy zatem o wejście do swojej skrzynki e-mailowej.
Zmiany w procedurze cywilnej mają zachęcić do dalszego korzystania z e-sądu. Zdaniem ekspertów, choć idą one w dobrym kierunku, to nie rozwiążą wszystkich problemów, jakie generuje ten sposób dochodzenia roszczeń.