Tworzenie drzewa genealogicznego w internecie może prowadzić do naruszenia dóbr osobistych. Niezbędna jest zgoda osoby, której dane zostały wykorzystane w portalu, gdy dostęp do niego jest nieograniczony. Za naruszenie dóbr osobistych osoby, której dane bezprawnie zamieszczono w internecie, można dochodzić odszkodowania.
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.
Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
11: hmmm z IP: 83.15.101.* (2009-10-04 05:40)
kąta...?
12: Czesława z IP: 62.141.238.* (2010-02-06 19:05)
Portal Moi Krewni narobił wielkiego bałaganu w naszych drzewach.!!! Przez wiele miesięcy mozolnie zbierałam dane całej rodziny a bez zgody połączyli z niewiadomo jaką organizacją, nie ma połowy rodziny a jeśli znalazłam to w zupełnie innym miejscu. A u mnie osoby obce. To jest skandal, teraz MK nie możemy już edytowac ja się nie zgadzam! Zrobili z nas idiotów!
13: Kornis z IP: 83.27.137.* (2010-02-06 19:05)
Może mi ktoś powie, czy przekazanie kompletu danych z Moichkrewnych do portalu "MyHeritage" jest zgodne z Ustawą o ochronie danych osobowych?
Czy robiąc zakupy, zawsze otrzymujesz paragon z kasy fiskalnej?